A KENI PARË A KENI DËGJUAR?? Barça merr lajmin thjeshtë katastrofal, e që është njëkohsisht fantastik

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Mesfushori i Barcelonës, Philippe Coutinho u operua sërish pas problemeve në këmbën e majtë.

Edhe pse stafi mjekësorë i Barcelonës nuk e caktoi datën e rikthimit, braziliani pritet të mos luajë sërish këtë edicion që është një lajm katastrofal për Barcelonën

Mirëpo Ky lajm njëkohsisht edhe i konvenon Barcelonës nga aspekti financiar dhe ekonomik sepse do t’ia kursejë 20 milionë euro, një lajm fantastik për Katalanasit pasi gjendja e tyre financiare siç e dinë të gjithë është shumë e vështirë.

Barcelona nuk ka nevojë të paguajë bonusin prej 20 milionë euro te Liverpool, ngase lojtari nuk do arrijë të bëjë 100 paraqitje këtë edicion.

Këtë sezon, Coutinho zhvilloi 14 ndeshje dhe duke shtuar 76 në dy sezonet e parë, në total janë 90, pra nuk ka gjasa që këtë edicion të zhvillohen 100 ndeshje nga mesfushori.

Barcelona pagoi 120 milionë euro për brazilianin plus shtesat që bënin që transferimi të shkon në 160 milionë euro.

E ardhmja e Coutinhos shihet larg “Camp Nou” dhe ka gjasa reale që të rikthehet në Premierligë gjatë verës së ardhshme.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

FOTO/ Pas super çerek finaleve, UEFA e ka publikuar, ky është formacionin e javës për Champions League

Liga e Kampionëve ka publikuar formacionin e javës pas katër ndeshjeve të kthimit në fazën çerekfinale.
- Marketing -

Para super gjysëm finalës kundër Chelsea… Zidane merr jo 1 po 3 lajme fantastike

Rafael Varane, Eden Hazard dhe Daniel Carvajal do të jenë gati për ndeshjen e parë gjysmëfinale të Champions League kundër ...

BOOOOMBË NGA APENINET… Po ndodh çmenduria, Casemiro drejt gjigantit të Serie A

Një nga lojtarët më të mirë të Real Madridit, Kasemiro, mund të transferohet në Serie A gjatë verës, sipas mediave italiane.

LAJMI BOOOMBË! Negociatat janë të avansuara… Varane drejt gjigantit Evropian

Manchester United është gjithmonë e më afër arritjes së marrëveshjes me qendërmbrojtësin Raphael Varane. Francezi është një ndër yjet...

Messi e ka zemrën e madhe! Gjest i veçantë që ka bërë argjentinasi do tua ngroh zemrat (FOTO)

Leo Messi ka vendosur të nxjerrë në një ankand këpucët e tij, me të cilat shënoi golin e 644 për Barcelonën....
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -