Arrestohet ylli i Chelseat, zbulohet arsyeja dhe detajet rreth arrestimit

Më të lexuarat

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

“Shvercerat” JO Kosovës, “Ballistët” ende s’kanë vendosur

Gjysmëfinalja e Ligës së Kombeve mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës, është arritja më e madhe sportive...

Për duelin me Kosovën, bëhen bashkë të gjitha tifo grupet Maqedonase

Sot në Tetovë u mbajt një takim i pothuajse të gjitha tifo grupeve maqedonase, në të cilën...

Abdulla Hasani, 17 vjeçari që mahnit me talentin e tij

Shkupi është vatër e talenteve, tani më vite me radhë nga lagjet e ndryshme shqiptare, por edhe...

Callum Hudson-Odoi është arrestuar në mëngjesin e ditës së diel të fundjavës që shkoi, derisa një modele që kishte ftuar në shtëpinë e tij, është dërguar në spital.

Policia e Londrës kishte shkuar në banesën e anëtarit të Chelseat, pasi kishin pranuar një thirrje nga një grua. Një ambulancë po ashtu ishin në vendin e ngjarjes.

19-vjeçari ishte arrestuar nga policia, derisa një burim i afërt ka bërë të ditur se lojtari ka refuzuar akuzën për përdhunimin e modeles që e kishte njoftuar në internet.

“Polica dhe ambulanca në Londër janë telefonuar në ora 3:53 të mëngjesit të 17 majit, pasi raportohej për një gjendje të keqe të një gruaje”, thuhet në raportin e policisë.

“Kur emergjenca kishte arritur në vendin e ngjarjes, gruaja ka thënë se ajo ishte përdhunua, Ajo është dërguar menjëherë në spital”.

“Një person është arrestuar në vendin e ngjarjes mbi dyshimin e përdhunimit. Ai është liruar me kusht, në mënyrë që të paraqitet në mesin e muajit maj sërish”, thuhet më tej në raport.

Nëse Hudson-Odoi shpallet fajtor, atëherë karriera e tij do të përfundonte dhe mund të vuajë disa vite burgim.

- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Timo Werner afër marrëveshjes me gjigantin e Premier Ligës, pritet të paguhet klauzola e tij

Chelsea është në prag të një nënshkrimi të madh, pasi raportimet e fundit nga Gjermania pretendojnë...
- Marketing -

Zyrtare: Finalja e Kupës së Italisë më 17 qershor

Edhe zyrtarisht futbolli në Itali do të rifillojë me ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Italisë. Ministri i Sportit të...

Asani për Feratin: Ti e meriton numrin 10 te Partizani

Partizani u mposht mbrëmjen e djeshme nga Skënderbeu me rezultatin 1-2 në ndeshjen e vlefshme për javën e 27-të të Kategorisë...

Vardari i Forinës prezantoi stafin e ri të trajnerëve

Vetëm disa ditë pasi që KF Vardari Forinë ka bërë të ditur se kishte ndërprerë bashkëpunimin me stafin teknik, Gajur Rexhepi dhe...

Emrat e ekipeve nga Maqedonia në garat e UEFA-s

Në seancën e jashtëzakonshme të Këshillit Drejtues të Federatës së Futbollit të Maqedonisë të mbajtur në një konferencë online, duke marrë parasysh...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -