Arsenali gati 50 milionë euro për super mbrojtësin e Premier Ligës

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Arsenali po dëshiron të përforcohet për edicionin e ri në repartin defensivë.

Emri më i përfolur tek skuadra londienze është ai i mbrojtësit anglez Ben White.

Qendërmbrojtësi anglez ka pasur një vit të jashtëzakonisht të mirë me Brightonin në Ligën Premier dhe është bërë prioritet i Arsenalit për repartin defensivë.

Trajneri spanjoll i Arsenalit, Mikel Arteta e pëlqen shumë lojtarin dhe ka kërkuar nga drejtuesit e klubit ta sjellin atë në ‘Emirates Stadium’.

Sky Sports ka raportuar se londinezët kanë ofruar 50 milionë euro te Brighton për transferimin e White.

23-vjeçari ka dhënë dritën e gjelbër për t’iu bashkuar Arsenalit pasi do të kishte një vend të sigurt në formacionin titullar.

Vlen të përmendet se në garë për transferimin e anglezit mbetet edhe Manchester United, por Arsenali duket se është pranë mbylljes së marrëveshjes. 

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

“Krejt po dalin”/ Real Madridi shumë shpejtë do të mbetet edhe pa një tjetër super lojtar

Skuadra e Real Madridit është duke u përballur me largim të futbollistëve të rëndësishëm nga ekipi këtë...
- Marketing -

SHKUPI EVROPIAN vazhdon në rrethin e dytë

Pas eliminit të Sileksit dhe Struga Trim Lum skuadra e FC Shkupit është përafqësuesi i vetëm nga Maqedonia që tejkaloi raundin e...

E BUJSHME!Roma ia bën dhuratë Mourinhos super lojtarin

Konfirmohet blerja e re e Romës. Skuadra e Romës ka arritur një tjetër blerje këtë verë.

Gjiganti i Premier Ligës ofron 70 milionë euro për Barellan

Kampion i Italisë me Interin dhe kampion Evrope me Italinë. Të gjithë të çmendur për Nicolo Barella. Prej disa...

Italia vijon të mrekullojë, shifra dhe rekorde të pabesueshme, spikat mbajtja e topit

Italianët po përjetojnë një histori të bukur, që shumë pak veta e imagjinonin ndërsa mediat prodhojnë lajme pafund mbi përfaqësuesen “azzurre” dhe...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -