M.M

Mourinho i çmend tifozët e Romës, po e transferon yllin nga Real Madridi!

Jose Mourinho do të nisë punën si trajner i Romës muajin e ardhshëm, aventurë që po e pret me padurim. Trajneri i ri i ekipit kryeqytetas po merret edhe me merkaton, duke tentuar të bindë...

U munduan ta ngushëllojnë gruan e Eriksenit pas kolapsit, UEFA dënon brutalisht dy yjet danezë

Sipas raportimeve të fundit lojtarët të cilët përqafuan gruan e Eriksenit, do të pezullohen nga turniri. Arsye sipas Uefa-së, është se ata kanë thyer protokolin “anti-covid” pasi që kanë pasur kontakt direkt me një...

Moti i ligë shtyn stërvitjet e Maqedonisë

Moti i ligë që kaploi kryeqendrën e Rumanisë, nuk lejoi që futbollistët e Austrisë të zhvillojnë stërvitjet e fundit para përballjes me Maqedonisë, në orarin e caktuar që më parë. Të rreshurat e shiut shkaktuan telashe të...

Eriksen përloti botën e futbollit në EURO 2020, ndërpritet ndeshja ndërmjet Danimarkës dhe Finlandës

Futbollisti i Përfaqësueses së Danimarkës dhe ekipit të Interit, Eriksen, në ndeshjen ndërmjet Danimarkës dhe Finlandës, përloti futbollistët e të dy ekipeve dhe gjithë tifozët, në momentin që ka rënë në fushë në pjesën...

E BUJSHME/ Juventusi mbetet me “gishta në gojë”, Koeman i rrëmben sulmuesin, edhe atë falas

Barcelona përfundimisht po mbyll marrëveshjen me Memphis Depay, sulmuesin hollandez, që ikën falas nga Lyon. Aktualisht është i zënë me kombëtaren e tij në Kampionatin Europian, por Blaugrana-t janë optimistë rreth negociatave. Firma mbi...

BOMBË! Te Barça apo te Juventusi? Vendosët e ardhmja e Depay, nga sezoni i ardhshëm e vesh këtë fanellë

Memphis Depay do të jetë lojtar i Barcelonës. Sipas “Mundodeportivo”, Barcelona është afër ta kompletojë transferimin e Memphis Depay. Tek Barcelona në prapaskenë ende nuk po flitet që Depay do të...

Mungojnë vetëm nënshkrimet, në fundjavë testet mjeksore dhe Donnarumma i përket kësaj skuadre

Gianluigi Donnarumma pritet t’i nënshtrohet testeve mjekësore dhe të nënshkruajë për PSG gjatë fundjavës, duke lënë Milanin si një agjent i lirë. Portieri doli përmes akademisë së të rinjve të Milanit dhe...

Italia e nisë fortë “shkatëron” Turqinë, ja çfarë tha pas ndeshjes trajneri Roberto Mancini

Në fund të ndeshjes së fituar kundër Turqisë, trajneri i Italisë Roberto Mancini foli për Rai Sport : “Ne zhvilluam një ndeshje të mirë edhe në pjesën e parë kur nuk gjetëm golin. Ndeshja nuk...

BOOOOOM! Ndodh çmenduria Haaland ka zgjedhur, i thotë ‘PO’ gjigantit Evropian

Erling Halland dëshiron të vazhdojë karrierën e tij në Chelsea, por së pari ai do të duhet të bindë drejtuesit e Borussia Dortmund për ta lejuar atë të largohet këtë verë. Klubi...

MARRËVESHJA E ARRITUR! Xhaka bashkohet me Mourinho, ja sa para do fiton tek Roma!

Granit Xhaka është afër të bëhet lojtar i ri i Romës. Sipas “Corriere dello Sport”, Granit Xhaka është tashmë afër Romës. Marrëveshja thuhet te jetë rreth 18 milionë euro për 29...

Reth autorit

7402 POSTIME
0 KOMENTET

Të funditë

Mourinho i çmend tifozët e Romës, po e transferon yllin nga Real Madridi!

Jose Mourinho do të nisë punën si trajner i Romës muajin e ardhshëm, aventurë që po...

U munduan ta ngushëllojnë gruan e Eriksenit pas kolapsit, UEFA dënon brutalisht dy yjet danezë

Sipas raportimeve të fundit lojtarët të cilët përqafuan gruan e Eriksenit, do të pezullohen nga turniri. Arsye sipas Uefa-së,...

Moti i ligë shtyn stërvitjet e Maqedonisë

Moti i ligë që kaploi kryeqendrën e Rumanisë, nuk lejoi që futbollistët e Austrisë të zhvillojnë stërvitjet e fundit para përballjes me...

Eriksen përloti botën e futbollit në EURO 2020, ndërpritet ndeshja ndërmjet Danimarkës dhe Finlandës

Futbollisti i Përfaqësueses së Danimarkës dhe ekipit të Interit, Eriksen, në ndeshjen ndërmjet Danimarkës dhe Finlandës, përloti futbollistët e të...

E BUJSHME/ Juventusi mbetet me “gishta në gojë”, Koeman i rrëmben sulmuesin, edhe atë falas

Barcelona përfundimisht po mbyll marrëveshjen me Memphis Depay, sulmuesin hollandez, që ikën falas nga Lyon. Aktualisht është i zënë me...
loading...