M.M

LAJMI BOOOMBË! Negociatat janë të avansuara… Varane drejt gjigantit Evropian (VIDEO)

Manchester United është gjithmonë e më afër arritjes së marrëveshjes me qendërmbrojtësin Raphael Varane. Francezi është një ndër yjet që mund të shitet gjatë verës, ngase i skadon kontrata në vitin 2022 dhe ende...

Roma “ruan nderin” e Italisë në Europë, Arsenal nuk lë vend për surpriza (VIDEO)

Roma “ruan nderin” e Italisë në Europë, pasi është e vetmja skuadër që vijojnë rrugëtimin në kompeticionet e UEFA-s. Verdhekuqtë ia dolën të kualifikohen në fazën gjysmëfinale të Europa Leagues, aty ku do të përballen me anglezët...

E PABESUESHME! Laporta i kërkon ndihmë Perezit. Barça shpreson në ndihmën nga Madridi për goditjen E BUJSHME

Erling Haaland ose Neymar Barça do të bën çmos të sjell një super yll?? Joan Laporta kërkon ta nisë aventurën e tij të dytë si president i Barcelona-s me një goditje të bujshme dhe...

Pas 2016 Manchester City përsëri në gjysëm finale… Ja çfarë tha pas ndeshjes Guardiola

Manchester City është kualifikuar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve për herë të dytë në histori të klubit. Pas ndeshjes, trajneri Pep Guardiola është deklaruar shumë i lumtur për këtë arritje.

E BUJSHME! Griezmann do të largohet nga Barcelona. Ja kush e rrëmben yllin botëror

Ylli i Barcelonës Antoine Griezmann u ul në stol gjatë ndeshjes vendimtare të El Clasico të Shtunën, pankinë që erdhi si një tronditje për tifozët. Ish-ylli i Atletico Madrid diheshte se...

Eliminimi nga Real Madrid… Pas ndeshjes, Klopp del me deklaratën e papritur

Jurgen Klopp ishte në një disponim të frustruar ndërsa vlerësoi eliminimin e Liverpoolit në Ligën e Kampionëve nga Real Madrid. Kampionët e vitit 2019 u përpoqën të gjenin një rrugëkalim për të mposhtur Thibaut...

RIKTHEHET VAN GAAL! E habit tërë Evropën, nuk do të besoni se cilën skuadër do ta udhëheq

Louis Van Gaal mund të rikthehet të jetë protagonist në futboll pas 5 vitesh mungesë. Ish-trajneri i Barcelonës, Manchester United apo Bayern Munchen, ka marrë një ofertë nga klubi belg i Antëerp.

BOOOM! Modriç del haptazi dhe fton yllin botëror te Real Madrid “Je i mirëseardhur”

Mesfushori Luka Modric e ka inkurajuar Kylian Mbappen t’i bashkohet Real Madridit në verën e ardhshme. Francezi është duke shkëlqyer me PSG-në, derisa dje siguruan gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve pasi mposhtën Bayern Munichun.

RIKTHEHET VAN GAAL! E habit tërë Evropën, nuk do të besoni se cilën skuadër do ta udhëheq

Louis Van Gaal mund të rikthehet të jetë protagonist në futboll pas 5 vitesh mungesë. Ish-trajneri i Barcelonës, Manchester United apo Bayern Munchen, ka marrë një ofertë nga klubi belg i Antëerp.

HABITET RONALDO… Agnelli i ja ka vënduar çmimin. Nuk do ta besoni asnjëherë për sa po e shet Juventusi Ronaldon

Cristiano Ronaldo do të kthehet në Real Madrid apo do t’i bashkohet Paris Saint-Germainit, nëse largohet nga Juventusi këtë verë, sipas gazetës spanjolle AS. Juventusi është i gatshëm ta shesë Ronaldon për...

Reth autorit

6966 POSTIME
0 KOMENTET

Të funditë

FOTO/ Pas super çerek finaleve, UEFA e ka publikuar, ky është formacionin e javës për Champions League

Liga e Kampionëve ka publikuar formacionin e javës pas katër ndeshjeve të kthimit në fazën çerekfinale.

Para super gjysëm finalës kundër Chelsea… Zidane merr jo 1 po 3 lajme fantastike

Rafael Varane, Eden Hazard dhe Daniel Carvajal do të jenë gati për ndeshjen e parë gjysmëfinale të Champions League kundër ...

BOOOOMBË NGA APENINET… Po ndodh çmenduria, Casemiro drejt gjigantit të Serie A

Një nga lojtarët më të mirë të Real Madridit, Kasemiro, mund të transferohet në Serie A gjatë verës, sipas mediave italiane.

LAJMI BOOOMBË! Negociatat janë të avansuara… Varane drejt gjigantit Evropian

Manchester United është gjithmonë e më afër arritjes së marrëveshjes me qendërmbrojtësin Raphael Varane. Francezi është një ndër yjet...

Messi e ka zemrën e madhe! Gjest i veçantë që ka bërë argjentinasi do tua ngroh zemrat (FOTO)

Leo Messi ka vendosur të nxjerrë në një ankand këpucët e tij, me të cilat shënoi golin e 644 për Barcelonën....
loading...