M.M

E BUJSHME! Griezmann do të largohet nga Barcelona. Ja kush e rrëmben yllin botëror

Ylli i Barcelonës Antoine Griezmann u ul në stol gjatë ndeshjes vendimtare të El Clasico të Shtunën, pankinë që erdhi si një tronditje për tifozët. Ish-ylli i Atletico Madrid diheshte se...

E BUJSHME! Haaland Barça vjen lajmi i madh dhe krejtisht i papritur

Barcelona dëshiron të bëj çmos për të nënshkruar me sulmuesin e Borussia Dortmundit, Erling Haaland. Agjenti i norvegjezit është takuar me presidentin e Barcelonës, Joan Laporta, derisa marrëveshja nuk do arrihet nëse nuk...

Mourinho largohet nga Tottenham, e pabesueshme ku qëndron e ardhmja e portugezit

Pas rezultateve zhgënjyese këtë sezon, Tottenham Hotspur pritet të ndajë rrugët me Jose Mourinhon. Humbja nga Manchester United në Premier Ligë duket sikur i dha fund shpresave të Spurs për një vend në Ligën...

Real Madrid dhe Manchester City nuk gabojnë, kualifikohen në gjysmëfinalet e Champions League (VIDEO)

Real Madrid dhe Manchester City janë dy gjysmëfinalistet e tjera të Champions League. Pretendentet nuk kanë gabuar në ndeshjet e dyta duke marrë rezultate pozitive. Në ‘Anfield Road’ nuk u prodhua asnjë gol, teksa...

Shiko Liverpool – Real Madrid DREJTPËRDREJT HD këtu

Ndeshja e shumëpritur Liverpool kundër Real Madrid. Ekipi Madrilen ka një epërsi prej 2 golave pasi kishte fituar në Madrid me një rezultat 3-1. Shikoni ndeshjen Live HD në një nga...

FOTO/ E PAPRITUR: Neymari spjegon përse festoi në fytyrë të Joshua Kimmich

Neymari ka shpjeguar përse festoi në fytyrë të Joshua Kimmich, pasi Paris Saint-Germaini e eliminoi Bayern Munichun nga Champions League. Bavarezët fituan 1-0 ndeshjen e dytë çerekfinale në Paris, por PSG-ja ...

BOMBASTIKE! Po rikthehet Sarri, e habit tërë Evropën… Po e merr drejtimin e gjigantit të Premier League

Drejtuesit e Tottenham tashmë po shqyrtojnë mundësitë për një trajner të ri dhe Mauricio Sari është favoriti i parë për të zëvendësuar Jose Mourinho, sipas mediave angleze. Mediat në Ishull raportojnë se...

PUNË E KRYER! UEFA merr vendimin e madh. Ndron rregulla “gol si mysafir” POR…

Shoqata Evropiane e Futbollit (UEFA) të Premten do të ndryshojë rregullin në lidhje me golat jashtë shtëpisë, por vetëm pjesërisht. Për vite me radhë, rregulli ka qenë në fuqi, sipas të...

Skënderbeu eliminon Teutën dhe gjen Vllazninë në finalen e Kupës

Me një befasi të madhe, Kupa e Shqipërisë ka njohur finalistët që do të diskutojnë trofeun e dytë për nga rëndësia të futbollit në vend. Kundër çdo parashikimi, në aktin e fundit do të marrë...

E BUJSHME! Haaland Barça vjen lajmi i madh dhe krejtisht i papritur

Barcelona dëshiron të bëj çmos për të nënshkruar me sulmuesin e Borussia Dortmundit, Erling Haaland. Agjenti i norvegjezit është takuar me presidentin e Barcelonës, Joan Laporta, derisa marrëveshja nuk do arrihet nëse nuk paguhet...

Reth autorit

6966 POSTIME
0 KOMENTET

Të funditë

FOTO/ Pas super çerek finaleve, UEFA e ka publikuar, ky është formacionin e javës për Champions League

Liga e Kampionëve ka publikuar formacionin e javës pas katër ndeshjeve të kthimit në fazën çerekfinale.

Para super gjysëm finalës kundër Chelsea… Zidane merr jo 1 po 3 lajme fantastike

Rafael Varane, Eden Hazard dhe Daniel Carvajal do të jenë gati për ndeshjen e parë gjysmëfinale të Champions League kundër ...

BOOOOMBË NGA APENINET… Po ndodh çmenduria, Casemiro drejt gjigantit të Serie A

Një nga lojtarët më të mirë të Real Madridit, Kasemiro, mund të transferohet në Serie A gjatë verës, sipas mediave italiane.

LAJMI BOOOMBË! Negociatat janë të avansuara… Varane drejt gjigantit Evropian

Manchester United është gjithmonë e më afër arritjes së marrëveshjes me qendërmbrojtësin Raphael Varane. Francezi është një ndër yjet...

Messi e ka zemrën e madhe! Gjest i veçantë që ka bërë argjentinasi do tua ngroh zemrat (FOTO)

Leo Messi ka vendosur të nxjerrë në një ankand këpucët e tij, me të cilat shënoi golin e 644 për Barcelonën....
loading...