Azar u tërhoq, nuk luan në “El Clasico”

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Përfaqësuesi belg i Real Madridit, Eden Hazard ka vendosur që të mos luaj në ndeshjen derbi midis Real Madridit dhe Barcelonës. Derbi i madh do të luhet të shtunën e ardhshme në “Camp Nou” dhe futbollistët nga kryeqyteti do të jenë mysafirë pa yllin e tyre të parë., njofton Albsport.mk.

Përforcimi më i shtrenjtë nga vera e kaluar do të vazhdojë të rikuperohet nga dëmtimi dhe dëshiron të kthehet në fushë vetëm kur të jetë i përgatitur plotësisht për këtë.

Zinedine Zidane gjithashtu nuk dëshiron të rrezikojë me sulmuesin e tij. Ai dëshiron ta ketë atë në dispozicion vetëm kur të jetë në gjendje të tregojë cilësitë e tij, pa frikë nga një dëmtim tjetër.

Tifozët e “Mbretërve” janë të zhgënjyer me Hazardin dhe lojën e tij pasi ai arriti në klub. Ai është më shpesh jashtë konkurrencës sesa në fushë për të ndihmuar ekipin, transmeton Albsport.mk.

“El Clasico” Barcelona kundër Real Madridit do të luhet më 24 tetor në orën 16:00.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Mesfushori i Omonia shënon gol të rrallë (VIDEO)

Futbollisti spanjoll Jordi Gomes shënoi një gol në Europa League kundër PSV në minutën e 29....
- Marketing -

FOTO/ Nota dhe statistikat e Marash Kumbullës në Europa League

Megjithëse Roma nuk ia doli të fitonte ndaj CSKA Sofias në Ligën e Europës, futbollisti i Shqipërisë, Marash Kumbulla, bëri një paraqitje...

Milani pa probleme, Tottenhami i Mourinhos befasohet nga belgët (VIDEO)

Milani me sukses ka kryer detyrën edhe në raundin e dytë të ndeshjeve në grupe në Ligën e Evropës, përballë Spartës së Pragës, duke...

FORMACIONET/ Çalhanoglu në stol, Pioli zbulon 11- titullarët (FOTO)

Milan pret në shtëpi Sparten e Pragës, në prag të takimit të Europa League (18.55). Trajneri i kuqezinjve, Pioli...

Ky do të jetë qendërmbrojtësi i Milanit!

Paolo Maldini e ka të qartë se kë duhet që të transferojë këtë janar. Bëhet fjalë për mbrojtësin e...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -