“Baba” i futbollit Munishi mori këtë vendim, e mbylli…

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Trajneri i klubit të futbollit Ballkani, Ismet Munishi, ka reaguar sërish në lidhje me deklaratat e tij të fundit pas humbjes nga Prishtina me rezultat 2-1 në të cilat kishte përdorur fjalë të papërshtatshme dhe për të cilat ishte kritikuar nga opinioni futbolldashës dhe më gjerë.

Në postimin e tij në rrjetin social Facebook, ndër të tjera Munishi ka bërë të ditur vendimin e tij që tani e tutje nuk do të jetë prezent në rrjetet sociale, pasi, sipas tij, ato “po ia dëmtojnë arsyen dhe shëndetin”.

Munishi u ka kërkuar falje të gjithë atyre që mund të jenë ndier të ofenduar nga deklaratat e tij.

Postimi i plotë:

“Dua të kërkoj falje miqve, opinionit sportdashës dhe të gjithë atyre që janë ndier të ofenduar nga postimet e mia mbrëmë. Isha në afekt sepse rrethanat te ne ndonjëherë nxjerrin atë pjesë të keqe dhe arrogante që është brenda meje. Të gjithë ata që më njohin e dinë personalitetin tim dhe më vjen keq nga miqtë e mi dhe nga familjet e tyre për fjalorin që përdora nën afekt. Mora sugjerime nga shumë miq dhe i falënderoj nga zemra për mbështetjen dhe këshillat për kërkim falje. Unë nuk do të jem aktiv në jetën e rrjeteve sociale për një kohë të gjatë, sepse po me dëmtojnë arsyen dhe shëndetin. Do të merrem me klubin tim të dashur FC Ballkanin dhe me familjen time. Mirë mbetshi urime, festat e fundvitit.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

E BUUUUJSHME! Në fund të karrierës Ronaldo dhe Messi sëbashku te kjo skuadër?

Shokë ekipi Lionel Messi-n dhe Cristiano Ronaldo-n. Nuk është fantazi, të paktën për David Beckham, i...
- Marketing -

Lajmi Bombë/ Në fund Bayerni i Mynihut do të rrëmbejë Haland

Lotar Mateus është i bindur se e ardhmja e Erling Halandit do të jetë te Bajerni i Mynihut. Sipas lojtarit rekordmen...

Ferati: I kënaqur me barazimin, luajtëm ndaj ekipit më të mirë në kampionat

Skuadra e Akademija Pandevit ka arritur sot që të merr një pikë në ndeshjen e e javës së 20-të. Të LPFM-s, duke...

Interi i pandalshëm, mposht Genoan – blindon kreun (VIDEO)

Inter ka vazhduar me rezultatet pozitive duke mposhtur Genoan. “Neurazzurët” fituan me rezultat bindës 3 – 0 dhe tani...

Chelsea – United, formacionet zyrtare

Sot (e diele), Chelsea është mysafir i Manchester Unitedit, ndeshje e vlefshme për xhiron e 26-të në Premierligë. Dy...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -