Ballkani huazon portierin e Shkëndijës së Tetovës

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Bledi Shkëmbi e ka nisur nga porta ‘misionin’ e përforcimeve. Tekniku korçar kishte kërkuar që të zgjidhet problemi i katërkëndëshit dhe me këtë rast ka arritur të afrojë në skuadër në portier të ri.

Siç mëson ekskluzivisht Gazeta “Sheshi” tashmë klubi nga Suhareka dhe Klubi Futbollistik “Shkëndija” nga Tetova kanë arritur marrëveshje huazimi për ‘gardianin’ e talentuar Bekim Rexhepi.

24 vjeçari do të lëviz në formë huazimi drejt ‘portokallinjëve’ për një edicion fillimisht.

Bekim Rexhepi shkëlqeu në debutim me Shkëndijën, trajneri Osmani i kënaqur  me të (VIDEO) - infOSport

Rexhepi pritet të zbarkojë shumë shpejtë drejt Suharekës dhe të ‘firmos’ marrëveshjen e tij personale me klubin e Ballkanit.

Zyrtarizimi i tij është çështje kohe.

Rexhepi është afrimi i dytë te Ballkani pas Diar Miftarajt, mesfushorit pejan, i cili zbarkoi në Suharekë ditë më parë.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

BOOOOOM BOOOM! Arrihet marrëveshja, Odegaard aty ku nuk e keni menduar, drejt gjigantit të Evropës

Klubi londinez, Arsenali ka arritur marrëveshje me Real Madridin për lojtarin norvegjez, Martin Odegaard.
- Marketing -

Sa erdhi është lamtumirë… E pranon Solskjaer “është i pakënaqur”, por nuk do të besoni se ku do të luan Van De Beek

Trajneri Ole Gunnar Solskjaer ka pranuar se mesfushori Donny van de Beek nuk është i lumtur te Manchester Unitedi.

SUPER EUROGOL i Ajrullahut në miqësoren ndaj Aleksandria (VIDEO)

Skuadra e Makedonija Gjorçe Petrovit ka luajtur një ndeshje miqësore me skuadrwn nga Ukraina Aleksandria. Një gol i mrekullueshëm u shënua nga...

“Surpriza e madhe” e shiti verën e kaluar, Reali dëshiron me çdo kusht rikthimin e lojtarit

Reali dëshiron rikthimin e këtij lojtari. Ndoshta mbrojtësi Sergio Reguilon nuk do mbetet edhe për shumë kohë te klubi...

Pritet shkarkimi i Frank Lampard

Lajmet e fundit që vijnë në këtë mëngjes pretendojnë se trajneri i Chelsea Frank Lampard do të shkarkohet nga klubi sot, derisa...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -