Barcelona kërkon transferime falas, vihet pas tre yjeve të mëdhenj

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Barcelona në afatin kalimtar të verës nuk arriti të realizojë të gjitha dëshirat në tregun e transferimeve, shkaku i gjendjes së keqe financiare.

Ronald Koeman kërkoi të sillte në Barcelonë Memphis Depay, por nuk u arrit një marrëveshje me Lyon.

Shkaku i krizës së shkaktuar nga COVID-19, Barcelona ka vendosur të vihet pas lojtarëve që mund të transferohen falas, raporton Mundo Deportivo, përcjell lajmi.net.

I pari në listën e Barcelonës është David Alaba, kontrata e të cilit me Bayern Munich përfundon në fund të sezonit. Agjenti i lojtarit nuk po gjen marrëveshje me bavarezët, dhe tashmë është vënë në kontakte me Barcelonën.

Lojtari tjetër është Angel Di Maria i PSG, që ndodhet në të njëjtën situatë. Ai në të kaluarën ka qenë pjesë e Real Madrid.

Një tjetër lojtar që do të tentohet nga Barcelona, është Paul Pogba i Manchester United.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Mesfushori i Omonia shënon gol të rrallë (VIDEO)

Futbollisti spanjoll Jordi Gomes shënoi një gol në Europa League kundër PSV në minutën e 29....
- Marketing -

FOTO/ Nota dhe statistikat e Marash Kumbullës në Europa League

Megjithëse Roma nuk ia doli të fitonte ndaj CSKA Sofias në Ligën e Europës, futbollisti i Shqipërisë, Marash Kumbulla, bëri një paraqitje...

Milani pa probleme, Tottenhami i Mourinhos befasohet nga belgët (VIDEO)

Milani me sukses ka kryer detyrën edhe në raundin e dytë të ndeshjeve në grupe në Ligën e Evropës, përballë Spartës së Pragës, duke...

FORMACIONET/ Çalhanoglu në stol, Pioli zbulon 11- titullarët (FOTO)

Milan pret në shtëpi Sparten e Pragës, në prag të takimit të Europa League (18.55). Trajneri i kuqezinjve, Pioli...

Ky do të jetë qendërmbrojtësi i Milanit!

Paolo Maldini e ka të qartë se kë duhet që të transferojë këtë janar. Bëhet fjalë për mbrojtësin e...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -