“Bastiset” Tirana, dëmtime dhe grumbullime, Egbo thërret edhe 19-vjeçarët

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Fundi i aventurës europiane e gjen Tiranën me shumë probleme, lojtarë që nuk janë në formën më të mirë fizike, dëmtime të shumta dhe lojtarë të grumbulluar me përfaqësueset respektive. Kjo duhet të ishte një kohë ku trajneri Egbo të punonte me grupin e plotë për të përgatitur fillimin e sezonit të ri por tekniku i bardhebluve ka qenë i detyruar të thërras lojtarë nga 19-vjeçarët për të zhvilluar seancat stërvitore, por kjo gjithashtu është një mundësi për të parë nga pranë talentet e akademisë.

Muçi, Ismailgeci, Çelhaga e Vrapi janë thirrur në apel nga Alban Bushi, Bekaj nga Kosova dhe Toshevski nga Maqedonia e Veriut. Me pjesën tjetër të ekipit nuk kanë punuar as Kale, Avdiaj dhe Giamfi të cilët vijojnë të jenë të dëmtuar. Në këto kushte, trajneri Egbo duhet të shpik një formacion nga e para në testin miqësorë që do të zhvillojë të shtunën përballë ekipit Shpresa.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Shaqiri asist, Jota gol, Liverpooli fiton (VIDEO)

Liverpooli e kafituar me përmbysje në takimin me West Ham United në Premierligë, njofton Albsport.mk.
- Marketing -

Interi siguron një pikë në “frymën e fundit” ndaj Parmës (VIDEO)

Interi nuk di të fitojë pa Lukakun. Zikaltrit nuk mundën të shkonin më shumë se një barazim 2-2, të cilën në fakt...

E FUNDIT: Atletico Madrid zëvendëson 50 milionëshin, gëzon edhe Inter-i

Geoofrey Kondogbia do të jetë shumë shpejt një lojtar i ri i Atletico Madrid. Diego Simeone, që ka humbur...

Milan goditi në transferët e verës, ky është plani për afatin e janarit

Nënshkrimet e verës ka bërë shumë përshtypje deri më tani. Puna e Ivan Gazidis, Paolo Maldini, Ricky Massara dhe...

VIDEO/ 11 gola në 4 ndeshjet e Bundesligës gjermane, Dortmund dhe Bayern Munchen nuk falin

Janë mbyllur 4 ndeshjet e javës së 6-të në Bundesligën gjermane. Në 4 ndeshjet e luajtura nuk ka pasur surpriza pasi skuadrat...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -