Bayern dhe Barcelona në garë për talentin e së ardhmes

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Boubacar Kamara po llogaritet si njëri nga lojtarët më të mirë në kampionatin francez.

Mesfushori i talentuar i Olympique Marseille prej tri vitesh po shkëlqen me këtë skuadër dhe tani ka zgjuar interesimin e ekipeve të mëdha europiane.


Rezultatet e ndeshjeve të mbrëmjes në Europa League, Milani siguron me fat vendin e parë
Kamara luan në pozicionin e mesfushorit defensivë, por ai në disa raste luan edhe si qendër mbrojtës. Manchester City insistoi për transferimin e tij në verën e këtij viti, por në fund nuk u arrit një marrëveshje me Marseillen për çmimin e tij. Gjithsesi tani në garë për lojtarin janë futur dy skuadrat tjera të mëdha, Bayern Munich dhe Barcelona.

L’Equipe ka shkruar se të dyja këto skuadra janë të gatshme ta transferojnë Kamaran gjatë merakos së janarit. 21-vjeçari është i gatshëm të bëjë hapin e madh në karrierë dhe për këtë ai e ka njoftuar edhe klubin e tij. Marseille synon që nga shitja e super talentit të tyre të fitojë mbi 40 milionë euro.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

E BUUUUJSHME! Në fund të karrierës Ronaldo dhe Messi sëbashku te kjo skuadër?

Shokë ekipi Lionel Messi-n dhe Cristiano Ronaldo-n. Nuk është fantazi, të paktën për David Beckham, i...
- Marketing -

Lajmi Bombë/ Në fund Bayerni i Mynihut do të rrëmbejë Haland

Lotar Mateus është i bindur se e ardhmja e Erling Halandit do të jetë te Bajerni i Mynihut. Sipas lojtarit rekordmen...

Ferati: I kënaqur me barazimin, luajtëm ndaj ekipit më të mirë në kampionat

Skuadra e Akademija Pandevit ka arritur sot që të merr një pikë në ndeshjen e e javës së 20-të. Të LPFM-s, duke...

Interi i pandalshëm, mposht Genoan – blindon kreun (VIDEO)

Inter ka vazhduar me rezultatet pozitive duke mposhtur Genoan. “Neurazzurët” fituan me rezultat bindës 3 – 0 dhe tani...

Chelsea – United, formacionet zyrtare

Sot (e diele), Chelsea është mysafir i Manchester Unitedit, ndeshje e vlefshme për xhiron e 26-të në Premierligë. Dy...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -