Bild zbulon se kush ka dërguar ofertë zyrtare te Bremeni për Rashicën

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

“Shvercerat” JO Kosovës, “Ballistët” ende s’kanë vendosur

Gjysmëfinalja e Ligës së Kombeve mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës, është arritja më e madhe sportive...

Milot Rashica brenda disa ditëve pritet të bëhet me skuadër të re.

Edhe pse spekulohej për një kalim të mundshëm te RB Leipzig, një gjë e tillë është mohuar nga gazetari i specializuar për transferime, Fabrizio Romano.

“Milot Rashica nuk ka pasur kurrë ndonjë marrëveshje për t’u bashkuar me RB Leipzig”, ka shkruar Romano.

Ai ka treguar se ka ardhur një ofertë zyrtare nga Aston Villa prej 18 milionë eurove për lojtarin.

“Aston Villa ka bërë një ofertë zyrtare për të nënshkruar me anësorin e ri sipas asaj që ka raportuar Bild Sport”.

“Rashica dëshiron të luaj në Ligën Premier. Bisedimet po vazhdojnë”, thuhet në shkrimin e Romanos.

Gjithnjë sipas asaj që ka raportuar Bild, klubi anglez i ka bërë ofertë zyrtare Werderit prej 18 milionë euro për kosovarin.

Gjithsesi bisedimet mes dy skuadrave po vazhdojnë, edhe pse Werder pretendon të fitojë 25 milionë euro nga shitja e Rashicës.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Maska e Diego Maradonës kundër koronavirusit ka shkuar viral në internet

Që kur Organizata Botërore e Shëndetësisë deklaroi se përhapja e COVID-19 karakterizohet si pandemi, në gjithë vendet...
- Marketing -

Mbrëmë iu bë injorim brutal Tiranës në Zvicër: Asnjë gazetarë vendës në konferencën për shtyp të klubit shqiptar

Injorim total nga mediat zvicerane për ndeshjen Young Boys-Tirana, që do të luhet sot në orën 20:30 në stadiumin e Bernës.

Zyrtare: Barça e kompletoi transferimin e Destit (VIDEO)

Skuadra e Barcelonës ka konfirmuar se e ka transferuar Sergino Dest nga Ajaxi. Futbollisti 19-vjeçar në “Camp Nou” vjen...

Mesfusha gati: Milan arrin një transferim 30 milionësh!

AC Milan ka arritur një marrëveshje me skuadrën e Lille për transferimin e mesfushorit të saj, Boubakary Soumare. Rossonerët...

Shorti/ Grupi më i vështirë dhe më i lehtë për Barcelonën në Champions

Sot në orën 17:00 në Gjenevë të Zvicrës do të hidhet shorti për fazën e grupeve të Champions Leagues.
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -