BOMBA E DITËS! Angel di Maria drejt rikthimit në Premierligë, por jo te Unitedi

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Sulmuesi i PSG-së, Angel di Maria mund të rikthehet në Premierligë te Tottenhami

Argjentinasi ishte pjesë e “Djajve të Kuq” në sezonin 2015/15, por zhgënjeu dhe u largua qysh pas 12 muajve.

Sidoqoftë, të “Parisienët” ka qenë i mrekullueshëm këto pesë vitet e fundit duke shënuar 86 gola dhe dhuruar 101 asistime në 241 paraqitje, gjithashtu ka fituar 16 trofe.

Pavarësisht kësaj super forme, kontrata i skadon në verë dhe thuhet se dëshiron një sfidë të re larg kampionit të Francës.

Juventusi ka shprehur interesim, mirëpo edhe Jose Mourinho është i hapur për ribashkimin me argjentinasin.

Dyshja punuan se bashku të Real Madridi dhe tekniku portugez shpreson ta transferojë si agjent i lirë, vetëm nëse lojtari pranon ta zbres pagën prej 210 mijë euro në javë.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

E BUUUUJSHME! Në fund të karrierës Ronaldo dhe Messi sëbashku te kjo skuadër?

Shokë ekipi Lionel Messi-n dhe Cristiano Ronaldo-n. Nuk është fantazi, të paktën për David Beckham, i...
- Marketing -

Lajmi Bombë/ Në fund Bayerni i Mynihut do të rrëmbejë Haland

Lotar Mateus është i bindur se e ardhmja e Erling Halandit do të jetë te Bajerni i Mynihut. Sipas lojtarit rekordmen...

Ferati: I kënaqur me barazimin, luajtëm ndaj ekipit më të mirë në kampionat

Skuadra e Akademija Pandevit ka arritur sot që të merr një pikë në ndeshjen e e javës së 20-të. Të LPFM-s, duke...

Interi i pandalshëm, mposht Genoan – blindon kreun (VIDEO)

Inter ka vazhduar me rezultatet pozitive duke mposhtur Genoan. “Neurazzurët” fituan me rezultat bindës 3 – 0 dhe tani...

Chelsea – United, formacionet zyrtare

Sot (e diele), Chelsea është mysafir i Manchester Unitedit, ndeshje e vlefshme për xhiron e 26-të në Premierligë. Dy...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -