BOMBA E NATËS NGA ÇAIRI: Shkupi nuk ndalet, vijnë dhe dy përforcime të reja (FOTO)

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Bombë nga Çairi, skuadra nënkampione e vendit ka arritur akordin me një nga futbollistët më të mirë të kampionatit vendor, struganin Blerton Sheji i cili është edhe anëtar i përfaqësueses U21 të Maqedonisë së Veriut.

Blerton Sheji ishte një nga lojtarët më të mirë këtë sezon në Struga Trim Lum, ndërsa nesër pritet dhe prezantimi i tij me fanellën bardhekaltër.

Blerton Sheji

Shkupi kishte një garë të fortë për të bërë për vete Shëjin me kampionin Shkëndijën, ndërsa për këtë do të duhet të paguajë 70,000 euro për struganin.

Me këtë, Shkupi merr një lojtar të klasit të lartë i cili pritet të përparojë edhe më shumë në të ardhmen, ndërsa për këtë ai mundë të bëjë shpejt edhe një mega transferim jashtë vendit nëse vazhdon me lojërat e mira si më parë.

Tomçe Kitanovski

Deri më tani, përveç Blerton Shejit, Shkupi ka gati prezantimin edhe të Tomçe Kitanovskit, ndërsa ditë më parë u prezantua edhe Fisnik Zuka.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

U munduan ta ngushëllojnë gruan e Eriksenit pas kolapsit, UEFA dënon brutalisht dy yjet danezë

Sipas raportimeve të fundit lojtarët të cilët përqafuan gruan e Eriksenit, do të pezullohen nga turniri.
- Marketing -

Moti i ligë shtyn stërvitjet e Maqedonisë

Moti i ligë që kaploi kryeqendrën e Rumanisë, nuk lejoi që futbollistët e Austrisë të zhvillojnë stërvitjet e fundit para përballjes me...

Eriksen përloti botën e futbollit në EURO 2020, ndërpritet ndeshja ndërmjet Danimarkës dhe Finlandës

Futbollisti i Përfaqësueses së Danimarkës dhe ekipit të Interit, Eriksen, në ndeshjen ndërmjet Danimarkës dhe Finlandës, përloti futbollistët e të...

E BUJSHME/ Juventusi mbetet me “gishta në gojë”, Koeman i rrëmben sulmuesin, edhe atë falas

Barcelona përfundimisht po mbyll marrëveshjen me Memphis Depay, sulmuesin hollandez, që ikën falas nga Lyon. Aktualisht është i zënë me...

BOMBË! Te Barça apo te Juventusi? Vendosët e ardhmja e Depay, nga sezoni i ardhshëm e vesh këtë fanellë

Memphis Depay do të jetë lojtar i Barcelonës. Sipas “Mundodeportivo”, Barcelona është afër ta kompletojë transferimin e Memphis Depay.
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -