BOMBASTIKE! Barcelona në krizë, Milan frkon duart po i ja ‘rrëmben’ dyshen e madhe

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Në javën e fundit, Barcelona ka pasur rritje dhe rënie në përformanca.

Kualifikimi në finale të Superkupës së Spanjës bëri që katalunasit të shiheshin në top formë, por pas humbjes, menjëherë gjërat në klub kanë ndryshuar dukshëm.

Disa nga lojtarët e ekipit të parë janë të hapur për largimin gjatë këtij muaji dhe në listën e shitjeve vazhdojnë të jenë Samuel Umtiti dhe Junior Firpo.

Sipas Gazzetta dello Sport, lideri i Seria A, AC Milan është duke konsideruar transferimin e dyshes që nuk janë në planet e trajnerit Ronald Koeman.

Situata e Umtitit është më ndryshe sepse është duke punuar që të rikthehet në top formë, shkaku i lëndimeve të shpeshta dhe afatgjatë që i humbën pozitën në formacionin bazë dhe te Kombëtarja e Francës.

Ndërsa, për Firpon, lojtari është njoftuar që do shitet dhe është vetëm duke pritur ofertën e ndonjë klubi të madh.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

E BUUUUJSHME! Në fund të karrierës Ronaldo dhe Messi sëbashku te kjo skuadër?

Shokë ekipi Lionel Messi-n dhe Cristiano Ronaldo-n. Nuk është fantazi, të paktën për David Beckham, i...
- Marketing -

Lajmi Bombë/ Në fund Bayerni i Mynihut do të rrëmbejë Haland

Lotar Mateus është i bindur se e ardhmja e Erling Halandit do të jetë te Bajerni i Mynihut. Sipas lojtarit rekordmen...

Ferati: I kënaqur me barazimin, luajtëm ndaj ekipit më të mirë në kampionat

Skuadra e Akademija Pandevit ka arritur sot që të merr një pikë në ndeshjen e e javës së 20-të. Të LPFM-s, duke...

Interi i pandalshëm, mposht Genoan – blindon kreun (VIDEO)

Inter ka vazhduar me rezultatet pozitive duke mposhtur Genoan. “Neurazzurët” fituan me rezultat bindës 3 – 0 dhe tani...

Chelsea – United, formacionet zyrtare

Sot (e diele), Chelsea është mysafir i Manchester Unitedit, ndeshje e vlefshme për xhiron e 26-të në Premierligë. Dy...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -