BOMBË! As Barça e as Real Madridi, ja ku qëndron e ardhmja e Lautaro Martinez

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Lautaro Martinez nuk mendon për Barcelonën. Sulmuesi argjentinas, i cili u kthye te goli në transfertën e Veronës pas një muaji “agjërim”, nuk e ka më mendjen te transferimi në La Liga, që ishte përparësia e tij pranverën e kaluar.

Ai është i lumtur tek Interi dhe Beto Yaque, një nga menaxherët e tij, tha: “Ai te Barça? Lautaro është mirë tek Interi. Ai po rritet dhe po mëson, sepse është një djalë me potencial të madh, do të thosha pa kufij. Ai mund të bëhet lojtar elitar. U mësua me futbollin evropian shumë shpejt, sepse luajti sapo mbërriti në Milano dhe fitoi simpatinë e njerëzve”.

Menaxheri i argjentinasit, duke folur për të ardhmen e klientit të tij, shtoi: “Ende ka kontratë trevjeçare dhe kushdo që e dëshiron atë duhet të flasë me zikaltrit. Në Milano ai është i qetë dhe i lumtur, po luan dhe po rritet.

Si ndihem që jam përfaqësuesi i tij? Kjo të bën të mësosh dhe të rritesh. Është përmirësuar shumë që kur ka luajtur në ekipet e të rinjve. Duke punuar për të përfundova duke biseduar me presidentët ose drejtorët sportivë të ekipeve më të mëdha në botë, diçka që as nuk mund ta imagjinoja.

Me Lautaron kam një marrëdhënie të ngjashme me atë të një babai me djalin dhe më intereson shumë kjo. Ne kemi qenë gjithmonë afër njëri-tjetrit edhe në momentet më të këqija”.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

BOOOOOM BOOOM! Arrihet marrëveshja, Odegaard aty ku nuk e keni menduar, drejt gjigantit të Evropës

Klubi londinez, Arsenali ka arritur marrëveshje me Real Madridin për lojtarin norvegjez, Martin Odegaard.
- Marketing -

Sa erdhi është lamtumirë… E pranon Solskjaer “është i pakënaqur”, por nuk do të besoni se ku do të luan Van De Beek

Trajneri Ole Gunnar Solskjaer ka pranuar se mesfushori Donny van de Beek nuk është i lumtur te Manchester Unitedi.

SUPER EUROGOL i Ajrullahut në miqësoren ndaj Aleksandria (VIDEO)

Skuadra e Makedonija Gjorçe Petrovit ka luajtur një ndeshje miqësore me skuadrwn nga Ukraina Aleksandria. Një gol i mrekullueshëm u shënua nga...

“Surpriza e madhe” e shiti verën e kaluar, Reali dëshiron me çdo kusht rikthimin e lojtarit

Reali dëshiron rikthimin e këtij lojtari. Ndoshta mbrojtësi Sergio Reguilon nuk do mbetet edhe për shumë kohë te klubi...

Pritet shkarkimi i Frank Lampard

Lajmet e fundit që vijnë në këtë mëngjes pretendojnë se trajneri i Chelsea Frank Lampard do të shkarkohet nga klubi sot, derisa...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -