“BOMBË” E bujshme, Xavi largohet nga Al Sadd, po shkon te gjiganti Evropian??

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Al Sadd ka marr një vendim krejtsisht të papritur të mos rinovojë kontratën e trajnerit Xavi, sipas Al Kass TV.

Mesfushori do të largohet nga klubi këtë verë pasi skuadra e tij nuk arriti të përparonte përpara fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve Asiatike, edhe pse skuadra e tij vitin e kaluar kishte dominuar ligen e Katarit.

Reportime në Spanjë dalin me ideja shuë interesante, Presidenti i Barcelonës Joan Laporta dëshiron që ai të marrë drejtimin në Camp Nou, duke e preferuar atë ndaj trajnerit aktual Ronald Koeman.

Mirepo Koeman eshte ende ne lojë për të fituar La Ligen dhe ka fituar Copa del Rey, trajneri Holandez ka bere një transformim të madh te skuadra Katalanase.

Sa jane gjasat se Xavi do ta merr drejtimin e Barcelones, është një pikepyetje, por duke pare se si ka punuar Koeman kete sezon ndoshta raportet qe vine nga Spanja nuk jane edhe shume te besueshme!?

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Chelsea vulos vendin për në Champions dhe i jep shansin edhe Liverpoolit (VIDEO)

Nëse Liverpooli fiton në takimin e nesërm (21.15) ndaj Burnleyt, del para Leicester Cityt, për shkak...
- Marketing -

EKSKLUZIVE: Fillojnë bisedimet, për cilët lojtarë po bisedojnë Bunjaku e Fakiç? (FOTO)

Sapo ka përfunduar sezoni futbollistik në Maqedoninë e Veriut, e ku skuadra e FC Shkupi e ka mbyllur sezonin si nënkampion. Nga...

E MADHE/ Lewandowski Chelsea vjen lajmi BOMBË! POR ka një problem… Ja çfarë po ndodh

Lëvizja në Premier League nuk është mjaft tërheqëse për super yllin e Bayernit të Mynihut POR… Chelsea ka kontaktuar...

REMONT! Spastrimi i madh i Real Madrid, Perez i largon këto 10 yje këtë verë

Real Madridi vë në shitje dhjetë lojtarë – përfshirë disa nga yjet e skuadrës. Real Madridi po përgatitet që...

BOOOOM! E KRYER, harrojeni Agueron, Barça veçmë ka sulmuesin e ri

Barcelona vazhdon të jetë në negociata direkt me sulmuesin e Lyonit, Memphis Depay. Holandezi u largua nga agjencia SEG...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -