BOMBË E PAPRITUR: Seferi jo te Shkëndija, por vishet badhekaltër i kryeqytetit

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Tirana ka kryer goditjen e pare te bujshme ne kete merkato janari.

Bardheblute kane zyratrizuar pak minuta me pare afrimin e sulmuesit Taulant Seferi.

“Mirësevjen Taulan Sulejmanov (Taulant Seferi)!

Klubi I Futbollit Tirana njofton afrimin e parë të merkatos së Janarit.

KF Tirana njofton arritjen e marrëveshjes me klubin e madh europian Young Boys për huazimin e sulmuesit Taulan Seferi.

Pas bisedimeve te orëve të vona mes dy presidencave u arrit bashkëpunimi për të patur në organikën e ekipit tone 24 vjecarin.

Seferi është prej kohësh pjesë e klubit zviceran dhe gjithashtu lojtar I kombëtares shqiptare të futbollit ku ka bërë paraqitje tejet dinjitoze.

Klubi I uron suksese me fanellën bardheblu. #miresevjenTaulan”, thuhet ne njoftimin e Tiranes.

- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Buzëqeshin Pirlo e Juve, marrin lajmin fantastik para super derbit të Italisë

Andrea Pirlo mund të jetë i lumtur me lajmet e fundit të stafit mjekësor të Juventus.
- Marketing -

BOOOOM SHPËRTHEN BOMBA! Tani më ska dilema, Ronaldo do ta djersë vetëm këtë fanellë

Ronaldo i hapur për rinovimin me Juventusin deri në vitin 2023. Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është i hapur që të rinovojë kontratën deri në...

Bellasica ia rrëmben Vardarit talentin shqiptar

Ka vazhduar trendi i largimeve nga KF Vardar. Në fakt nga klubi nuk po largohen vetëm lojtarët titullarë, por njëkohësisht edhe lojtarët nga akademia. Së...

Mesut Ozil pranë kalimit në Turqi

Mesfushori turko-gjerman i Arsenalit, Mesut Ozil duket se nuk është më në planet e trajnerit Mikel Arteta dhe nuk ka pothuajse asnjë aktivizim të...

Real Madrid eleminohet nga Super Kupa e Spanjës, Barcelona finalen do e luajë ndaj Bilbaos (VIDEO)

Real Madrid nuk do të jetë në finalen e Super Kupës së Spanjës. Madrilenët janë mposhtur 1-2 në gjysmëfinale ndaj Athletic Bilbao. Me këtë rezultat...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -