BOMBË! Lajmi i zi për Liverpoolin, pas Wijnaldum edhe Salah po largohet… Ja kush e rrëmben “Faraonin”

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Mohamed Salah është duke tentuar që të largohet nga Liverpooli në fund të këtij sezoni.

Ylli egjiptian nuk është i lumtur te The Reds dhe planifikon që të largohet me të përfunduar ky edicion.

Sipas asaj që raporton Express Sport, Salah është duke i ndjekur taktikat e Georginio Wijnaldumit që të largohet nga Liverpooli.

Mesfushori holandez ka refuzuar të rinovojë kontratën me The Reds dhe tenton kalimin si lojtar i lirë te Barcelona në verë.

Wijnaldum ishte pyetur nëse kishte pranuar një kontratë nga Liverpooli, por që kishte refuzuar të përgjigjet.

“Thjesht bëja Liverpoolit ato pyetje. A nuk përgjigjen ata?”, ka thënë Wijnaldum.

“Unë nuk mund të them asgjë në lidhje me të, duke përfshirë nëse flitet apo jo për një kontratë të re midis meje dhe Liverpoolit. Na vjen keq”.

Dhe Salah ka marrë një qasje të ngjashme kur diskutoi për të ardhmen e tij në Anfield, duke këmbëngulur se vendimi përfundimisht i mbetet Liverpoolit nëse ai do të qëndrojë apo jo.

Nuk do të jetë qudi nëse shohim edhe Salahun me fanellen e Barcelonës sëbashku me Wijnaldum, si një pasues i Leo Messit i cili pritet të largohet gjatë verës nga ekipi Katalanas.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

E BUUUUJSHME! Në fund të karrierës Ronaldo dhe Messi sëbashku te kjo skuadër?

Shokë ekipi Lionel Messi-n dhe Cristiano Ronaldo-n. Nuk është fantazi, të paktën për David Beckham, i...
- Marketing -

Lajmi Bombë/ Në fund Bayerni i Mynihut do të rrëmbejë Haland

Lotar Mateus është i bindur se e ardhmja e Erling Halandit do të jetë te Bajerni i Mynihut. Sipas lojtarit rekordmen...

Ferati: I kënaqur me barazimin, luajtëm ndaj ekipit më të mirë në kampionat

Skuadra e Akademija Pandevit ka arritur sot që të merr një pikë në ndeshjen e e javës së 20-të. Të LPFM-s, duke...

Interi i pandalshëm, mposht Genoan – blindon kreun (VIDEO)

Inter ka vazhduar me rezultatet pozitive duke mposhtur Genoan. “Neurazzurët” fituan me rezultat bindës 3 – 0 dhe tani...

Chelsea – United, formacionet zyrtare

Sot (e diele), Chelsea është mysafir i Manchester Unitedit, ndeshje e vlefshme për xhiron e 26-të në Premierligë. Dy...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -