BOMBË! Oferta prej 60 milionë eurove ka arritur, Ronaldo drejt gjigantit Evropian

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Si një rrufe nga qielli, oferta prej 60 milionë eurove ka arritur në adresë të Juventusit.

Cristiano Ronaldo mbrëmë shënoi ndaj Sassuolos dhe e barazoi rekordin e Josef Bican prej 759 golave.

Portugezit i duhet vetëm edhe një gol për tu bërë futbollisti me më së shumti gola të shënuar në historinë e futbollit.

Portali i njohur Don Balon, ka lëshuar sot një lajm bombastik, duke raportuar se Manchester United i ka ofruar Juventusit 60 milionë euro për Ronaldon.

Don Balon, shkruan se Djajtë e Kuq e konsiderojnë këtë ofertë mëse të mjaftueshme duke pasur parasysh krizën ekonomike të shkaktuar nga Covidi dhe moshën e Ronaldos.

Kontrata e Ronaldos me Juventusin skadon në vitin 2022 dhe Biankonerët janë duke konsideruar shitjen e tij në fund të sezonit.

- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Buzëqeshin Pirlo e Juve, marrin lajmin fantastik para super derbit të Italisë

Andrea Pirlo mund të jetë i lumtur me lajmet e fundit të stafit mjekësor të Juventus.
- Marketing -

BOOOOM SHPËRTHEN BOMBA! Tani më ska dilema, Ronaldo do ta djersë vetëm këtë fanellë

Ronaldo i hapur për rinovimin me Juventusin deri në vitin 2023. Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është i hapur që të rinovojë kontratën deri në...

Bellasica ia rrëmben Vardarit talentin shqiptar

Ka vazhduar trendi i largimeve nga KF Vardar. Në fakt nga klubi nuk po largohen vetëm lojtarët titullarë, por njëkohësisht edhe lojtarët nga akademia. Së...

Mesut Ozil pranë kalimit në Turqi

Mesfushori turko-gjerman i Arsenalit, Mesut Ozil duket se nuk është më në planet e trajnerit Mikel Arteta dhe nuk ka pothuajse asnjë aktivizim të...

Real Madrid eleminohet nga Super Kupa e Spanjës, Barcelona finalen do e luajë ndaj Bilbaos (VIDEO)

Real Madrid nuk do të jetë në finalen e Super Kupës së Spanjës. Madrilenët janë mposhtur 1-2 në gjysmëfinale ndaj Athletic Bilbao. Me këtë rezultat...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -