BOOOOM, Dy Mançesterët hidhen në sulm për yllin bavarez

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Kingslei Koman është shndërruar brenda pak vitesh në një prej liderëve të Bajernit të Munihut, pasi Pep Guardiola vuri bast për të, duke ia “rrëmbyer” Juventusit në verën e vitit 2015 për shifrën e 28 milionë eurove. Dhe, që atëherë, sulmuesi anësor francez ka folur me vepra në fushë, madje duke vulosur edhe finalen e Champions-it 2020 ndaj PSG-së.

Koman, edhe pse vetëm 24-vjeçar, i ka ngjitur shpejt shkallët e karrierës dhe tashmë ka tërhequr rreth vetes gjithë vëmendjen e klubeve të tjera të mëdha të Evropës. Së fundmi, nga Anglia theksojnë se Mançester Junajted, por edhe Mançester Siti, janë gati që të hidhen në sulm për të, me një ofertë prej 55-60 milionë eurosh, duke kujtuar se francezit kontrata me Bajernin i skadon në vitin 2023.

- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Buzëqeshin Pirlo e Juve, marrin lajmin fantastik para super derbit të Italisë

Andrea Pirlo mund të jetë i lumtur me lajmet e fundit të stafit mjekësor të Juventus.
- Marketing -

BOOOOM SHPËRTHEN BOMBA! Tani më ska dilema, Ronaldo do ta djersë vetëm këtë fanellë

Ronaldo i hapur për rinovimin me Juventusin deri në vitin 2023. Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është i hapur që të rinovojë kontratën deri në...

Bellasica ia rrëmben Vardarit talentin shqiptar

Ka vazhduar trendi i largimeve nga KF Vardar. Në fakt nga klubi nuk po largohen vetëm lojtarët titullarë, por njëkohësisht edhe lojtarët nga akademia. Së...

Mesut Ozil pranë kalimit në Turqi

Mesfushori turko-gjerman i Arsenalit, Mesut Ozil duket se nuk është më në planet e trajnerit Mikel Arteta dhe nuk ka pothuajse asnjë aktivizim të...

Real Madrid eleminohet nga Super Kupa e Spanjës, Barcelona finalen do e luajë ndaj Bilbaos (VIDEO)

Real Madrid nuk do të jetë në finalen e Super Kupës së Spanjës. Madrilenët janë mposhtur 1-2 në gjysmëfinale ndaj Athletic Bilbao. Me këtë rezultat...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -