BOOOOM! Zidane i ja bën Barçës tetë me dy! Barça tërhiqet nga gara, ylli i botës drejt Real Madrid

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Tifozët e Barcelonës kan marrë nje goditje tjetër nga Real Madrid. Nuk dukej edhe aq e mundshme që këtë verë David Alaba të bashkohej me Barcelonën, por reportimet e këtilla ishin të shumta.

Sipas një raporti nga ESPN, David Alaba ka rënë dakord të bashkohet me Real Madrid këtë verë sapo kontrata e tij në Bayern Munchen të mbarojë. Mbrojtësi gjerman ka qenë në Bayern për 13 vjet dhe ndihmoi në forcimin e një dinastie që është Bayern Munchen.

Zidane ka fituar luftën me të gjithë konkurentet dhe thuhet se mbrojtësi anësorë është vetëm një hap larg Madridit.

Lojtari është një agjent i lirë dhe mund të nënshkruan sipas dëshirës së tij, një gjë që e bën atë shumë të popularizuar në treg. Barca tërhoqet nga negociatat sepse nuk mund të shtyhet financiarisht dhe e vetmja gjë që mund të shpresojë tani është që marrëveshja mes Realit dhe Alaba disi mos të realizohet dhe Barçës t’i jepet një shansë e dytë, një gjë që qartë tani nuk do të ndodh.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Chelsea vulos vendin për në Champions dhe i jep shansin edhe Liverpoolit (VIDEO)

Nëse Liverpooli fiton në takimin e nesërm (21.15) ndaj Burnleyt, del para Leicester Cityt, për shkak...
- Marketing -

EKSKLUZIVE: Fillojnë bisedimet, për cilët lojtarë po bisedojnë Bunjaku e Fakiç? (FOTO)

Sapo ka përfunduar sezoni futbollistik në Maqedoninë e Veriut, e ku skuadra e FC Shkupi e ka mbyllur sezonin si nënkampion. Nga...

E MADHE/ Lewandowski Chelsea vjen lajmi BOMBË! POR ka një problem… Ja çfarë po ndodh

Lëvizja në Premier League nuk është mjaft tërheqëse për super yllin e Bayernit të Mynihut POR… Chelsea ka kontaktuar...

REMONT! Spastrimi i madh i Real Madrid, Perez i largon këto 10 yje këtë verë

Real Madridi vë në shitje dhjetë lojtarë – përfshirë disa nga yjet e skuadrës. Real Madridi po përgatitet që...

BOOOOM! E KRYER, harrojeni Agueron, Barça veçmë ka sulmuesin e ri

Barcelona vazhdon të jetë në negociata direkt me sulmuesin e Lyonit, Memphis Depay. Holandezi u largua nga agjencia SEG...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -