BOOOOMBA NGA ITALIJA! Lamtumirë Torino, Galo Belotti i habit të gjithë me skuadrën e re???

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Milani dhe Roma thuhet se po luftojnë për nënshkrimin e kapitenit të Torinos dhe yllin e kombëtares italiane Andrea Belotti.

Rossonerët dhe Giallorossët kanë në shënjestër transferimin e Belottit këtë verë, pasi kontrata e sulmuesit italian skadon në qershor 2022 me Torinon.

Sipas Il Corriere dello Sport, Milani është gati të ofrojë rreth 25 milionë euro për sulmuesin, por thekson se ka ende distancë nga tarifa e kërkuar prej presidentit të Torinos Urbano Cairo.

Një vend në Ligën e Kampionëve do të forconte pozicionin e Rossonerëve në betejën për nënshkrimin e Belottit, por gazeta thekson se Roma është gjithashtu në betejë.

Roma mund të mos jetë në gjendje të ofrojë futboll në Ligën e Kampionëve, por Belotti thuhet se është magjepsur nga qyteti dhe projekti i Tiago Pinto në Trigoria.

Sidoqoftë, nëse Milani do të ofrojë 25 milionë euro për një sulmues 28-vjeçar kaq afër skadimit të kontratës, gazeta zbulon se Tiago Pinto do të tërhiqet nga negociatat.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

FOTO/ Pas super çerek finaleve, UEFA e ka publikuar, ky është formacionin e javës për Champions League

Liga e Kampionëve ka publikuar formacionin e javës pas katër ndeshjeve të kthimit në fazën çerekfinale.
- Marketing -

Para super gjysëm finalës kundër Chelsea… Zidane merr jo 1 po 3 lajme fantastike

Rafael Varane, Eden Hazard dhe Daniel Carvajal do të jenë gati për ndeshjen e parë gjysmëfinale të Champions League kundër ...

BOOOOMBË NGA APENINET… Po ndodh çmenduria, Casemiro drejt gjigantit të Serie A

Një nga lojtarët më të mirë të Real Madridit, Kasemiro, mund të transferohet në Serie A gjatë verës, sipas mediave italiane.

LAJMI BOOOMBË! Negociatat janë të avansuara… Varane drejt gjigantit Evropian

Manchester United është gjithmonë e më afër arritjes së marrëveshjes me qendërmbrojtësin Raphael Varane. Francezi është një ndër yjet...

Messi e ka zemrën e madhe! Gjest i veçantë që ka bërë argjentinasi do tua ngroh zemrat (FOTO)

Leo Messi ka vendosur të nxjerrë në një ankand këpucët e tij, me të cilat shënoi golin e 644 për Barcelonën....
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -