BOOOOOM! Vjen oferta “STRATOSFERIKE” Perez ka gjetur mesfushorin e të ardhmës edhe atë aty ku asnjëherë nuk e keni pritur

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Gati oferta stratosferike, Perez ka gjetur pasuesin e Modric në Milano.

Florentino Perez ka gjetur pasuesin e Luka Modric në Serie A.

Edhe pse po bën një sezon të shkëlqyeshëm, Florentino Perez ka filluar ta kërkojë pasuesin e Luka Modric.

Modric ka luajtur 43 ndeshje këtë sezon, ka realizuar 4 gola dhe ka bërë 6 asistime, mirëpo Perez ka gjetur pasuesin e kroatit dhe ai është Nicolo Barella.

Barella u transferua te Interi verën e kaluar për 28 milionë euro dhe është njëri nga lojtarët më meritor për fitimin e Scudettos.

Diariogol, raporton se Reali ka përgatitur ofertën prej 80 milionë eurove, ofertë të cilën vështirë se Inter do ta refuzojë.

Barella ka luajtur 43 ndeshje këtë sezon, ka realizuar 3 gola dhe ka bërë 11 asitime.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Chelsea vulos vendin për në Champions dhe i jep shansin edhe Liverpoolit (VIDEO)

Nëse Liverpooli fiton në takimin e nesërm (21.15) ndaj Burnleyt, del para Leicester Cityt, për shkak...
- Marketing -

EKSKLUZIVE: Fillojnë bisedimet, për cilët lojtarë po bisedojnë Bunjaku e Fakiç? (FOTO)

Sapo ka përfunduar sezoni futbollistik në Maqedoninë e Veriut, e ku skuadra e FC Shkupi e ka mbyllur sezonin si nënkampion. Nga...

E MADHE/ Lewandowski Chelsea vjen lajmi BOMBË! POR ka një problem… Ja çfarë po ndodh

Lëvizja në Premier League nuk është mjaft tërheqëse për super yllin e Bayernit të Mynihut POR… Chelsea ka kontaktuar...

REMONT! Spastrimi i madh i Real Madrid, Perez i largon këto 10 yje këtë verë

Real Madridi vë në shitje dhjetë lojtarë – përfshirë disa nga yjet e skuadrës. Real Madridi po përgatitet që...

BOOOOM! E KRYER, harrojeni Agueron, Barça veçmë ka sulmuesin e ri

Barcelona vazhdon të jetë në negociata direkt me sulmuesin e Lyonit, Memphis Depay. Holandezi u largua nga agjencia SEG...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -