BALLINA

Real Madridi në probleme të mëdha me transferimet e fundit

Sergio Ramos dhe Cristiano Ronaldo janë dy lojtarë që e kanë menaxhuar mjaftë mirë presionin e ndryshëm, duke shkëlqyer në Santiago Bernabeu....

E FUNDIT: Ronaldo fiton çmimin tjetër prestigjioz

Në moshën 35 vjeçare, Cristiano Ronaldo nuk po mendon të pensionohet. Ai ka ende shumë për të dhënë si një nga...

Super Bayern, gati goditja e dyfishtë me kosto 80 milionë euro

Bayern Munich synon të blejë mesfushorët e Borussia Monchengladbach, Denis Zakaria dhe Florian Neuhaus, të dy në fushë në ndeshjen e Champions...

VIDEO/ Portieri më idiot ndodhet në Rusi, e lë portën hapur te penalltia me një shpikje nga video-lojërat

Një lëvizje tërësisht e pazakontë ka ardhur nga portieri Ivan Lomaev në Rusi. Teksa ishte duke u zhvilluar ndeshja mes Orenburgut...

Shkëndija fiton me goleadë dhe ruan kreun, Shkupi ngjitet i dyti!

Ndeshjet nga raundi i 14-të të kampionatit të Maqedonisë së Veriut kanë përfunduar. Shkendija me një lojë të...

FOTO/ Ndërtohet stadiumi i Kupës së Botës ‘Katar 2022’, shihni mrekullinë me 40 mijë vende

Kur jemi ende edhe dy vite larg Kupës së Botës “Katar 2022”, vendi organizator ka përfunduar ndërtimin edhe të stadiumit të katërt,...

E DHIMBSHME: Bota e futbollit në zi, ndahet nga jeta mbrojtësi 31-vjeçar

Një lajm i rëndë vjen sërish për botën e futbollit. Është ndarë nga jeta në moshën 31-vjeçare për shkak të sëmundjeje të...

Kush mund të zëvendësojë Zidanen?

Kampioni i Spanjës, Real Madridi sivjet është duke kaluar nëpër telashe të mëdha, kjo për shkak të rezultateve aspak të mira si...

Fjalët e Zidane pas humbjes nga Shakhtari, a do të jap dorëheqje?

Pas humbjes 2-0 në Ukrainë përballë Shakhtar Donetsk, Reali i Madridit ka komplikuar ecurinë në Ligën e Kampionëve, ndërsa pankina e Zinedine...

Artikujt e fundit

Real Madridi në probleme të mëdha me transferimet e fundit

Sergio Ramos dhe Cristiano Ronaldo janë dy lojtarë që e kanë menaxhuar mjaftë mirë presionin e ndryshëm, duke shkëlqyer në Santiago Bernabeu....

E FUNDIT: Ronaldo fiton çmimin tjetër prestigjioz

Në moshën 35 vjeçare, Cristiano Ronaldo nuk po mendon të pensionohet. Ai ka ende shumë për të dhënë si një nga...

Super Bayern, gati goditja e dyfishtë me kosto 80 milionë euro

Bayern Munich synon të blejë mesfushorët e Borussia Monchengladbach, Denis Zakaria dhe Florian Neuhaus, të dy në fushë në ndeshjen e Champions...

VIDEO/ Portieri më idiot ndodhet në Rusi, e lë portën hapur te penalltia me një shpikje nga video-lojërat

Një lëvizje tërësisht e pazakontë ka ardhur nga portieri Ivan Lomaev në Rusi. Teksa ishte duke u zhvilluar ndeshja mes Orenburgut...

Shkëndija fiton me goleadë dhe ruan kreun, Shkupi ngjitet i dyti!

Ndeshjet nga raundi i 14-të të kampionatit të Maqedonisë së Veriut kanë përfunduar. Shkendija me një lojë të...

Stay on op - Ge the daily news in your inbox

loading...