SUPER LIGA EVROPIANE

E BUJSHME dhe ZYRTARE: Barça nuk largohet nga Superliga Evropiane, ja arsyet dhe çfarë po ndodh

10 klube u tërhoqën nga Superliga Evropiane pas presionit të madh, por jo edhe Barcelona me Real Madridin. Tashmë...

“Baba” i futbollit Florentino Perez spjegon gjithçka pasi dështoi Superliga Evropiane… Ja çfarë ka ndodhur

Të mërkurën në mbrëmje, me projektin Super League të Evropës në bezdi, Florentino Perez u shfaq në radion spanjolle në përpjekje...

Kështu do të dënohen klubet që u larguan nga Superliga Evropiane

Sipas një dokumenti të rrjedhur dhe të raportuar nga “The Financial Times”, klubet e mbetura të Superligës mund të padisin ato...

E ZBULUAR! 72 Orë Superligë Evropiane, gjithçka që ndodhi nga krijimi deri te shkatërimi i këtij projekti

Rënia e Superligës Evropiane filloi menjëherë pasi u shfaq dhe efekti domino do të vazhdojë derisa copa e fundit të shembet...

Xheki Shaqiri habit me deklaratën e papritur për Superligën Evropiane… Ja çfarë bëri ylli jonë

Xherdan Shaqiri i është bashkuar nismës së lojtarëve të Liverpoolit kundër Superligës Evropiane. Lojtarët e Liverpool, Jordan Henderson dhe...

Ceferin i jep “Shah Mat” Perezit, ja përse ekipet nga Anglia u larguan nga Superliga Evropiane

Sipas Mundo Deportivo, presioni nga organet drejtuese nuk ishte arsyeja e vetme pse gjashtë klubet e Premier League janë tërhequr ...

Shaqiri habit me deklaratën e papritur për Superligën Evropiane… Ja çfarë bëri ylli jonë

Xherdan Shaqiri i është bashkuar nismës së lojtarëve të Liverpoolit kundër Superligës Evropiane. Lojtarët e Liverpool, Jordan Henderson dhe...

E BUJSHME: Dy gjigantët e Italisë po Tërhiqen nga Superliga

Milani është i gatshëm të tërhiqet nga Superliga Evropiane, pas daljes zyrtare të klubeve angleze – njofton The Athletic.

E BUJSHME! Superliga Evropiane kontakton skuadrën e madhe të Evropës, po bashkangjitet edhe kjo skuadër?

Përballja e “nxehtë” mes klubeve themeluese të Superligës së Europës dhe UEFA-s sapo ka filluar dhe me kalimin e orëve marrin...

Artikujt e fundit

Chelsea vulos vendin për në Champions dhe i jep shansin edhe Liverpoolit (VIDEO)

Nëse Liverpooli fiton në takimin e nesërm (21.15) ndaj Burnleyt, del para Leicester Cityt, për shkak se e ka rezultatin e...

EKSKLUZIVE: Fillojnë bisedimet, për cilët lojtarë po bisedojnë Bunjaku e Fakiç? (FOTO)

Sapo ka përfunduar sezoni futbollistik në Maqedoninë e Veriut, e ku skuadra e FC Shkupi e ka mbyllur sezonin si nënkampion. Nga...

E MADHE/ Lewandowski Chelsea vjen lajmi BOMBË! POR ka një problem… Ja çfarë po ndodh

Lëvizja në Premier League nuk është mjaft tërheqëse për super yllin e Bayernit të Mynihut POR… Chelsea ka kontaktuar...

REMONT! Spastrimi i madh i Real Madrid, Perez i largon këto 10 yje këtë verë

Real Madridi vë në shitje dhjetë lojtarë – përfshirë disa nga yjet e skuadrës. Real Madridi po përgatitet që...

BOOOOM! E KRYER, harrojeni Agueron, Barça veçmë ka sulmuesin e ri

Barcelona vazhdon të jetë në negociata direkt me sulmuesin e Lyonit, Memphis Depay. Holandezi u largua nga agjencia SEG...
loading...