Bundesliga

E BUJSHME!!!Allegri po e merr drejtimin e gjigantit BOTËROR!

Allegri favoriti kryesor për stolin e Bayernit. Julian Nagelsmann është favoriti kryesor për të marrë drejtimin e Bayern Munich...

E BUJSHME! Aventura e Flick mbyllet, Bayern ka gjetur pasuesin e tij!

Aventura e Hansi Flick te stoli i Bayern mbërrin në fund! Trajneri gjerman, sipas asaj që Lothar Matthaus ka thënë...

MË NË FUND NJË LAJM I MIR! Bayerni merr një lajm të bukur para ndeshjes kthyse kundër PSG

Portieri i PSG Kaylor Navas u dëmtua në ndeshjen kundër Strasburgut dhe do të humbasë ndeshjen kundër Bayern Munchen.

E PABESUESHME… ÇFARË PO NDODH??? Real Madrid Haaland vjen lajmi që askush nuk e ka pritur

Objektivi më i madh i merkatos për Real Madrid është Kylian Mbappe. Florentino Perez e pëlqen shumë, ka dëshirë...

E thotë vetë Lewandowski: “Ky lojtar do të bëhet më i miri në botë”… Por

Erling Haaland i ka befasuar të gjithë me golat e shumë të shënuar, edhe pse është vetëm 20 vjeç. Norvegjezi...

Pas Bayernit të Mynihut bëhet edhe një më pak… Tërhiqet edhe ky gjigant i Evropës në garën për Erling Haaland

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola ka sugjeruar që klubi i tij nuk do të bëjë oferta për Erling Haaland këtë...

BOOOOM BOOOM! Haaland ka zgjedhur.. Është luftë vetëm mes këtyre 2 skuadrave… JA KUSH PO E RRËMBEN SUPER YLLIN

Sulmuesi i Borussia Dortmund Erling Haaland është qendra e thashethemeve këtë verë, por një raport në Esport3, sipas El Mundo Deportivo, nxjerr...

Pas takimit në Barcelonë për Haalandin, reagon ZYRTARISHT klubi i Borussia Dormundit

Erling Haaland duke se nuk do të qëndrojë shumë gjatë te Borussia Dortmund, pasi përfaqësuesit e tij vetëm kanë filluar takimet...

PO NDODH ÇMENDURIA! Real Madrid gati ti shesë këto 6 yje për të transferuar 2 yjet më të mëdha të BOTËS

Real Madridi është i gatshëm të shesë gjashtë lojtarë këtë verë, teksa po mundohen të mos i ndjejnë pasojat e COVID-19...

Artikujt e fundit

FOTO/ Pas super çerek finaleve, UEFA e ka publikuar, ky është formacionin e javës për Champions League

Liga e Kampionëve ka publikuar formacionin e javës pas katër ndeshjeve të kthimit në fazën çerekfinale. Mbrëmë u mbyllen...

Para super gjysëm finalës kundër Chelsea… Zidane merr jo 1 po 3 lajme fantastike

Rafael Varane, Eden Hazard dhe Daniel Carvajal do të jenë gati për ndeshjen e parë gjysmëfinale të Champions League kundër ...

BOOOOMBË NGA APENINET… Po ndodh çmenduria, Casemiro drejt gjigantit të Serie A

Një nga lojtarët më të mirë të Real Madridit, Kasemiro, mund të transferohet në Serie A gjatë verës, sipas mediave italiane.

LAJMI BOOOMBË! Negociatat janë të avansuara… Varane drejt gjigantit Evropian

Manchester United është gjithmonë e më afër arritjes së marrëveshjes me qendërmbrojtësin Raphael Varane. Francezi është një ndër yjet...

Messi e ka zemrën e madhe! Gjest i veçantë që ka bërë argjentinasi do tua ngroh zemrat (FOTO)

Leo Messi ka vendosur të nxjerrë në një ankand këpucët e tij, me të cilat shënoi golin e 644 për Barcelonën....
loading...