La Liga

BOOOOMBË NGA APENINET… Po ndodh çmenduria, Casemiro drejt gjigantit të Serie A

Një nga lojtarët më të mirë të Real Madridit, Kasemiro, mund të transferohet në Serie A gjatë verës, sipas mediave italiane.

LAJMI BOOOMBË! Negociatat janë të avansuara… Varane drejt gjigantit Evropian

Manchester United është gjithmonë e më afër arritjes së marrëveshjes me qendërmbrojtësin Raphael Varane. Francezi është një ndër yjet...

E PAPRITUR! Laporta bën 3 lëvizje, Barça ka kryer punën, po nënshkruan me këto lojtarë

Udhëheqja e re e Barcelonës, e kryesuar nga Presidenti Joan Laporta, së shpejti do të fillojë rinovimin e kontratave të disa...

ÇFARË PO NDODH??? Barcelona-Messi… Vjen lajmi i trishtë

Barcelona do t’i ofrojë Messit kontratë të re, por do t’ia zbresë pagën mbi 50 për qind. Barcelona është...

MARRËVESHJA ËSHTË E ARRITUR! Real Madrid bën nënshkrimin e parë që i kënaq të gjithë tifozët Madrilen

Mungon zyrtarizimi, Modric ka rinovuar me Real Madridin. Real Madrid dhe Luka Modric (35 vjeç) do të vazhdojnë rrugën...

LAJMI BOOOMBË! Negociatat janë të avansuara… Varane drejt gjigantit Evropian (VIDEO)

Manchester United është gjithmonë e më afër arritjes së marrëveshjes me qendërmbrojtësin Raphael Varane. Francezi është një ndër yjet...

E PABESUESHME! Laporta i kërkon ndihmë Perezit. Barça shpreson në ndihmën nga Madridi për goditjen E BUJSHME

Erling Haaland ose Neymar Barça do të bën çmos të sjell një super yll?? Joan Laporta kërkon ta nisë...

E BUJSHME! Griezmann do të largohet nga Barcelona. Ja kush e rrëmben yllin botëror

Ylli i Barcelonës Antoine Griezmann u ul në stol gjatë ndeshjes vendimtare të El Clasico të Shtunën, pankinë që erdhi si...

BOOOM! Modriç del haptazi dhe fton yllin botëror te Real Madrid “Je i mirëseardhur”

Mesfushori Luka Modric e ka inkurajuar Kylian Mbappen t’i bashkohet Real Madridit në verën e ardhshme. Francezi është duke...

Artikujt e fundit

FOTO/ Pas super çerek finaleve, UEFA e ka publikuar, ky është formacionin e javës për Champions League

Liga e Kampionëve ka publikuar formacionin e javës pas katër ndeshjeve të kthimit në fazën çerekfinale. Mbrëmë u mbyllen...

Para super gjysëm finalës kundër Chelsea… Zidane merr jo 1 po 3 lajme fantastike

Rafael Varane, Eden Hazard dhe Daniel Carvajal do të jenë gati për ndeshjen e parë gjysmëfinale të Champions League kundër ...

BOOOOMBË NGA APENINET… Po ndodh çmenduria, Casemiro drejt gjigantit të Serie A

Një nga lojtarët më të mirë të Real Madridit, Kasemiro, mund të transferohet në Serie A gjatë verës, sipas mediave italiane.

LAJMI BOOOMBË! Negociatat janë të avansuara… Varane drejt gjigantit Evropian

Manchester United është gjithmonë e më afër arritjes së marrëveshjes me qendërmbrojtësin Raphael Varane. Francezi është një ndër yjet...

Messi e ka zemrën e madhe! Gjest i veçantë që ka bërë argjentinasi do tua ngroh zemrat (FOTO)

Leo Messi ka vendosur të nxjerrë në një ankand këpucët e tij, me të cilat shënoi golin e 644 për Barcelonën....
loading...