Ligat e tjera

RIKTHEHET VAN GAAL! E habit tërë Evropën, nuk do të besoni se cilën skuadër do ta udhëheq

Louis Van Gaal mund të rikthehet të jetë protagonist në futboll pas 5 vitesh mungesë. Ish-trajneri i Barcelonës, Manchester United...

PUNË E KRYER! UEFA merr vendimin e madh. Ndron rregulla “gol si mysafir” POR…

Shoqata Evropiane e Futbollit (UEFA) të Premten do të ndryshojë rregullin në lidhje me golat jashtë shtëpisë, por vetëm ...

MERR FUND TELENOVELA! Al-Khelaifi shpall hapur të ardhmën e Mbappes dhe Neymarit

Presidenti i Paris Saint-Germain Nasser Al-Khelaifi thotë se gara e klubit në Ligën e Kampionëve do të jetë e mjaftueshme për...

Momenti kur në Turqi ndërpritet ndeshja dhe lojtarët bëjnë iftar në fushë (VIDEO)

Giresunspor-Ankara Keçiörengücü u ndeshën ballë për ballë në javën e 30-të të Ligës së Parë të TFF. Në lojën...

E ÇMENDUR! PSG veçmë ka gjetur “super” zëvendësimin, Mbappe drejt gjigantit Evropian

Paris Saint-Germain gjen pasuesin e Mbappe. Sipas “Telefoot”, PSG e konsideron yllin e Liverpoolit, Mohamed Salah si favoritin për...

VIDEO/ E ÇMENDUR, ÇFARË GODITJE GUARDIOLA, Neymari i ri drejt gjigantit të Anglisë

Kayky konsiderohet Neymari i ri në Brazil dhe në orët e para të ditës së sotme e ka treguar pse. Sulmuesi...

Rey Manaj lë nam te Barcelona, nuk do e besoni ç’ka bërë shqiptari (VIDEO)

Rei Manaj i cili po kalon një formë të shkëlqyer me Barcelonën B, ka bërë një gafë të pafalshme teksa ka realizuar...

MË NË FUND NJË LAJM I MIR! Bayerni merr një lajm të bukur para ndeshjes kthyse kundër PSG

Portieri i PSG Kaylor Navas u dëmtua në ndeshjen kundër Strasburgut dhe do të humbasë ndeshjen kundër Bayern Munchen.

Trekëndësh marrëveshje – Juventus, PSG dhe Real Madridi po bëjnë MEGA BIZNES TË PAPARË

Sipas Tuttosport, PSG mund të zëvendësojë Kylian Mbappen me Cristiano Ronaldon nëse sulmuesi i Francës kalon në Real Madrid.

Artikujt e fundit

FOTO/ Pas super çerek finaleve, UEFA e ka publikuar, ky është formacionin e javës për Champions League

Liga e Kampionëve ka publikuar formacionin e javës pas katër ndeshjeve të kthimit në fazën çerekfinale. Mbrëmë u mbyllen...

Para super gjysëm finalës kundër Chelsea… Zidane merr jo 1 po 3 lajme fantastike

Rafael Varane, Eden Hazard dhe Daniel Carvajal do të jenë gati për ndeshjen e parë gjysmëfinale të Champions League kundër ...

BOOOOMBË NGA APENINET… Po ndodh çmenduria, Casemiro drejt gjigantit të Serie A

Një nga lojtarët më të mirë të Real Madridit, Kasemiro, mund të transferohet në Serie A gjatë verës, sipas mediave italiane.

LAJMI BOOOMBË! Negociatat janë të avansuara… Varane drejt gjigantit Evropian

Manchester United është gjithmonë e më afër arritjes së marrëveshjes me qendërmbrojtësin Raphael Varane. Francezi është një ndër yjet...

Messi e ka zemrën e madhe! Gjest i veçantë që ka bërë argjentinasi do tua ngroh zemrat (FOTO)

Leo Messi ka vendosur të nxjerrë në një ankand këpucët e tij, me të cilat shënoi golin e 644 për Barcelonën....
loading...