Premier League

LAJMI BOOOMBË! Negociatat janë të avansuara… Varane drejt gjigantit Evropian

Manchester United është gjithmonë e më afër arritjes së marrëveshjes me qendërmbrojtësin Raphael Varane. Francezi është një ndër yjet...

Mourinho largohet nga Tottenham, e pabesueshme ku qëndron e ardhmja e portugezit

Pas rezultateve zhgënjyese këtë sezon, Tottenham Hotspur pritet të ndajë rrugët me Jose Mourinhon. Humbja nga Manchester United në...

BOMBASTIKE! Po rikthehet Sarri, e habit tërë Evropën… Po e merr drejtimin e gjigantit të Premier League

Drejtuesit e Tottenham tashmë po shqyrtojnë mundësitë për një trajner të ri dhe Mauricio Sari është favoriti i parë për të...

E BUJSHME! Ronaldo don largimin nga Juventusi… Bisha drejt Premier League

Cristiano Ronaldo nuk ka vendosur ende për të ardhmen e tij. Mediat italiane kanë raportuar të martën se ylli portugez është...

BOOOM BOOOM! E çmendur, Suarez ka vendosur, do të largohet nga Atletico për tu bashkuar me super gjigantin Evropian

Luis Suarez po bën shumë mirë te Atletico Madrid në këtë sezon dhe është një nga golashënuesit më të mirë të...

E FUNDIT/ Man United fiton me përmbysje ndaj Tottenhamit, Champions mbetet “ënderr” për “Gjelat” (VIDEO)

Man United ka fituar me përmbsyje 1-3 ndaj Tottenham duke konsoliduar pozitat në Champions, ndërsa skuadra e Mourinhos largohet me 6...

E ÇMENDUR! Aguero i habit TË GJITHË, po bashkohet me trajnerin e preferuar… do të transferohet aty ku askush nuk e priti

Sergio Aguero del lojtar i lirë në fund të sezonit dhe e sigurt është se ai dëshiron të vazhdojë në Europë,...

E BUJSHME! Mbaron e Gerardit me Rangersin… Ish super ylli i habit të gjithë dhe po nënshkruan aty ku askush ASNJËHERË nuk e priti

Steven Gerrardi mund të rikthehet në Angli. Për trajnerin aktual të Rangersit klub me të cilin e fitojë titullin...

City pret një përgjigje nga Messi

E ardhmja e Lionel Messit vazhdon të jetë e paqartë. Argjentinasit i skadon kontrata me Barcelonën më 30 qershor dhe për momentin...

Artikujt e fundit

FOTO/ Pas super çerek finaleve, UEFA e ka publikuar, ky është formacionin e javës për Champions League

Liga e Kampionëve ka publikuar formacionin e javës pas katër ndeshjeve të kthimit në fazën çerekfinale. Mbrëmë u mbyllen...

Para super gjysëm finalës kundër Chelsea… Zidane merr jo 1 po 3 lajme fantastike

Rafael Varane, Eden Hazard dhe Daniel Carvajal do të jenë gati për ndeshjen e parë gjysmëfinale të Champions League kundër ...

BOOOOMBË NGA APENINET… Po ndodh çmenduria, Casemiro drejt gjigantit të Serie A

Një nga lojtarët më të mirë të Real Madridit, Kasemiro, mund të transferohet në Serie A gjatë verës, sipas mediave italiane.

LAJMI BOOOMBË! Negociatat janë të avansuara… Varane drejt gjigantit Evropian

Manchester United është gjithmonë e më afër arritjes së marrëveshjes me qendërmbrojtësin Raphael Varane. Francezi është një ndër yjet...

Messi e ka zemrën e madhe! Gjest i veçantë që ka bërë argjentinasi do tua ngroh zemrat (FOTO)

Leo Messi ka vendosur të nxjerrë në një ankand këpucët e tij, me të cilat shënoi golin e 644 për Barcelonën....
loading...