Seria A

BOOOOMBË NGA APENINET… Po ndodh çmenduria, Casemiro drejt gjigantit të Serie A

Një nga lojtarët më të mirë të Real Madridit, Kasemiro, mund të transferohet në Serie A gjatë verës, sipas mediave italiane.

HABITET RONALDO… Agnelli i ja ka vënduar çmimin. Nuk do ta besoni asnjëherë për sa po e shet Juventusi Ronaldon

Cristiano Ronaldo do të kthehet në Real Madrid apo do t’i bashkohet Paris Saint-Germainit, nëse largohet nga Juventusi këtë verë, ...

E BUJSHME! Ronaldo don largimin nga Juventusi… Bisha drejt Premier League

Cristiano Ronaldo nuk ka vendosur ende për të ardhmen e tij. Mediat italiane kanë raportuar të martën se ylli portugez është...

Bisha shumë i zemëruar pas fitorës me Genoa, kishte bërë “kaos” në dhomën e zhveshj.. Arsyja?? Nuk do ta besoni

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo thuhet se ishte tejet i zemëruar me bashkëlojtarët që nuk ia kanë pasuar topin gjatë fitores...

MERRET VENDIMI I ÇMENDUR… Dybala zgjedh skuadrën, dëshiron ta vazhdojë karrierën te ky gjigant i botës

Paulo Dybala i ka ditët e numëruara në Torino. Argjentinasi nuk e ka lirinë që e kishte para transferimit të Ronaldos...

BOMBË! Isco përfundimisht do të largohet nga Real Madrid… Nuk do të besoni se kush po e rrëmben yllin spanjoll

Juventus, Milan dhe Sevilla po luftojnë ashpër për nënshkrimin e mesfushorit të Real Madrid Isco – sipas Fichajes. net

BOOOMBË!!! E MADHE/ E konfirmon Di Marzio, Insigne drridh Italinë dhe po i bashkohet gjigantit Evropian

Eksperti i transferimeve nga Sky Sport Gianluca Di Marzio ka konfirmuar se Milani ka filluar negociatat me Lorenzo Insigne.

Fitore për Juventusin dhe Napolin, Lazio sukses në sekondat e fundit (VIDEO)

Juventusi ruan vendin e tretë në Serinë A me tri pikë më shumë se Napoli falë fitores 3-1 në “Allianz Stadium” përballë...

Trekëndësh marrëveshje – Juventus, PSG dhe Real Madridi po bëjnë MEGA BIZNES TË PAPARË

Sipas Tuttosport, PSG mund të zëvendësojë Kylian Mbappen me Cristiano Ronaldon nëse sulmuesi i Francës kalon në Real Madrid.

Artikujt e fundit

FOTO/ Pas super çerek finaleve, UEFA e ka publikuar, ky është formacionin e javës për Champions League

Liga e Kampionëve ka publikuar formacionin e javës pas katër ndeshjeve të kthimit në fazën çerekfinale. Mbrëmë u mbyllen...

Para super gjysëm finalës kundër Chelsea… Zidane merr jo 1 po 3 lajme fantastike

Rafael Varane, Eden Hazard dhe Daniel Carvajal do të jenë gati për ndeshjen e parë gjysmëfinale të Champions League kundër ...

BOOOOMBË NGA APENINET… Po ndodh çmenduria, Casemiro drejt gjigantit të Serie A

Një nga lojtarët më të mirë të Real Madridit, Kasemiro, mund të transferohet në Serie A gjatë verës, sipas mediave italiane.

LAJMI BOOOMBË! Negociatat janë të avansuara… Varane drejt gjigantit Evropian

Manchester United është gjithmonë e më afër arritjes së marrëveshjes me qendërmbrojtësin Raphael Varane. Francezi është një ndër yjet...

Messi e ka zemrën e madhe! Gjest i veçantë që ka bërë argjentinasi do tua ngroh zemrat (FOTO)

Leo Messi ka vendosur të nxjerrë në një ankand këpucët e tij, me të cilat shënoi golin e 644 për Barcelonën....
loading...