Futboll Vendi

Ashtu sikurse edhe u paralajmërua, Hebaj u zyrtarizua “kuq e zi”

Kampioni vjeshtor i Maqedonisë së Veriut, Shkëndija nga Tetova, përforcohet me një futbollist cilësorë dhe me synime që të fitojnë titullin!

Samir Fazliu do të përforcojë sulmin e Makedonija Gj.P

Ish-lojtari i përfaqësueses së Maqedonisë së Veriut, Samir Fazli pritet të jetë përforcimi për sulmin e Makedonija Gj.P, në pjesën pranverore të...

Ish-futbollisti i Skënderbeut përforcon Shkëndijën!?

Marko Pervan futbollisti kroat pritet të jetë pjesë e Shkëndijës në pjesën pranverore të sezonit. Pervan vjen nga ekipi i Shiroki Brijeg,...

Tani është zyrtare, Shkëndija nënshkruan me sulmuesin shqiptar

Shkëndija ka arritur marrëveshje me sulmuesin shqiptar, Rubin Hebaj. Palët kanë firmosur kontratën, ndërsa zyrtarizimi i tij mbetet çështje orësh. Hebaj te...

Shkupi në Antali gati të nënshkruaj me dy futbollist (VIDEO)

Skuadra e FC Shkupit është prej ekipeve të para që ka filluar përgatitjet në Antalia të Turqisë dhe tani më ka zhvilluar...

Barazim spektakolar në Struga – Gjilani, Ballkani mund gjigantët polakë

Një pjesë e madhe e ekipeve të trojeve shqiptare, kryesisht ata dardanë kanë zgjedhur të kryejnë fazën përgatitore në Durrës, teksa sot...

Tirana godet përsëri, zyrtarizon sulmuesin finlandez

Tirana zyrtarizon afrimin e radhës në këtë periudhë merkaroje. Klubi bardheblu ka njoftuar firmosjen e kontratës me sulmuesin nga Finlanda Tim Väyrynen,...

“Luanët” nga Gjorçe me tre përforcime, në mesin e tyre edhe Ajrullahu

Skuadra e Makedonija Gj.P. zyrtarisht ka në dispozicion tre lojtarët e rinj, e gjithë kjo ndodhë në fillim të përgatitjeve për pjesën...

Zahov e Shkëndija “besnik” mes vete deri vitin 2023

Klubi i Futbollit Shkëndija me kënaqësi komunikon vazhdimin e bashkëpunimit me portierin Kostadin Zahov. Kryesia dhe gardiani 33 vjeçarë kanë...

Artikujt e fundit

Ashtu sikurse edhe u paralajmërua, Hebaj u zyrtarizua “kuq e zi”

Kampioni vjeshtor i Maqedonisë së Veriut, Shkëndija nga Tetova, përforcohet me një futbollist cilësorë dhe me synime që të fitojnë titullin!

Zidane i ja bën 8 me 2 Juventusit, Paratrici don yllin e së ardhmës por e rrëmben Real Madrid

Juventus vazhdon të punojë në merkato, por ka ardhur një lajm i keq për merkaton e verës. Fabio Paratici...

BOMBË! GATI, E KRYER… E thotë vetë lojtari, ja ku qëndron e ardhmja e Lautaro Martinez

Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez dha një intervistë të gjatë për “Sport Week”, ku ndër të tjera foli për merkaton dhe...

LAJMI BOOOOMBË! BOMBASTIKE Gjiganti i Evropës po e rrëmben Haaland dhe Lukaku për 200M

Gjiganti i Evropës çmendet dhe don transferimin e Lukakut dhe Haaland. Ylli i Benfica, Nunez gjithashtu në listën e...

BOMBASTIKE! Barcelona në krizë, Milan frkon duart po i ja ‘rrëmben’ dyshen e madhe

Në javën e fundit, Barcelona ka pasur rritje dhe rënie në përformanca. Kualifikimi në finale të Superkupës së Spanjës...

Stay on op - Ge the daily news in your inbox

loading...