Kupa e Maqedonisë

Ndërpritet kampionati në Maqedoni pa kampion, për ekipet në garat e UEFA-s, vendoset javën e ardhëshme

Në seancën e jashtëzakonshme të Këshillit Drejtues të Federatës së Futbollit të Maqedonisë të mbajtur në një konferencë online, duke marrë parasysh...

Gjysmëfinale shqiptare në Kupën e Maqedonisë

Sot në zyrat e Federatës së Futbollit të Maqedonisë është hedhur shorti për ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Maqedonisë, ku bëjnë pjesë...

Mësohen gjysmëfinalistët e Kupës së Maqedonisë

Sot janë mësuar edhe emrat e ekipeve gjysmëfinaliste të Kupës së Maqedonisë së Veriut, duke mos pasur ndonjë befasi të madhe.

Mesjavë futbolli në Shqipëri, Kosovë e Maqedoni

Në Kosovë sot luhet java e 21 dhe kemi shumë duele derbi, superliga e Shqipërisë vazhdon me ndeshjet e javës së 25-t,...

Pa tifozë do të luhen edhe ndeshjet e Kupës

E mërkura e 4 marsit do të sjellë ndeshjet e kthimit të ¼ të finales të Kupës së Maqedonisë, që do të...

Artikujt e fundit

Setien i ka orët e numëruara, tre kandidatët për stolin e Barçës

Nuk ka më dilema, Quique Setien i ka orët e numëruara në stolin e Barcelonës. Humbja e thellë kundër...

Bayerni ja bën Barcës 8 me 2 (VIDEO)

Tërmet 8 ballë dhe turpërim në Lisbonë, atje ku Bayerni i ka dhënë një leksion të vërtet Barcelonës. Besojeni ose jo, por...

20 futbollistët më të paguar në Premierligë

Willian ka hyrë në mesin e 20 futbollistëve më të paguar në Premierligë. Pavarësisht se bëri një lëvizje në...

FORMACIONET ZYRTARE: Barcelona – Bayern Munich (FOTO)

Barcelona vs Bayern Munich, e zhvillojnë sonte ndeshjen e tyre gjysmëfinale, në kuadër të Ligës së Kampionëve. Të dy ekipet, kanë publikuar...

Sileksi dhe Pelisteri ndajnë pikët me barazim

Ka përfunduar pa fitues në dueli në Kratovo në mes Sileksit dhe Pelisterit (2:20). Ekipi që do të përfaqësojë Maqedoninë e Veriut...

Stay on op - Ge the daily news in your inbox

loading...