SPORT BIZ

Sulmuesi i Real Madrid i merr të dashurën futbollistit serb (FOTO)

Futbollisti serb, Adem Ljajiç është duke kaluar një situatë të vështirë. Pas ndarjes me të dashurën e tij, modelen,...

Bashkëshortja i kërkon fëmijën e tretë, përgjigjje epike e Lorik Canës

Ish-kapiteni i kombëtares sonë, Lorik Cana, është baba i dy fëmijëve. Kujtojmë që bashkëshortja e tij, Monica, solli në jetë vetëm 10...

VIDEO/ Balotelli futet në Big Brother Vip, por plas skandali me ish të dashurën

Në episodit e mbrëmshëm të  Grande Fratello Vip (version italian i Big Brother), sulmuesi i njohur Mario Balotelli hyri në shtëpinë më...

Mohamed Salah është “BABAI I VITIT”, befason vajzën për ditëlindje (FOTO)

Dita e djeshme ka qenë speciale për sulmuesin e Liverpool, Mohamed Salah. Egjiptiani kishte ditëlindjen e vajzës së tij dhe sigurisht kjo...

“Nuk ta var, kot e ke”, bukuroshja shqiptare refuzon yllin e Real Madrid (FOTO)

Bukuroshja shqiptare, Gea Braha, është bërë ‘shënjestra’ e radhës për futbollistin e Real Madridit, Vinicius Junior. Braziliani njihet si...

Futbollisti i njohur e ka fiksim Kejvinën, e ngacmon në “Instagram” (FOTO)

Modelja e njohur, Kejvina Kthjella tërheq gjithmonë vëmendje me postimet e saj në “Instagram”. Ajo nuk ka kaluar pa u vënë re...

Ronaldinho është liruar nga burgu

Pas pesë muajve në arrest shtëpiak në Paraguai, ish-futbollisti brazilian, Ronaldinho është liruar dhe mund të kthehet në shtëpi në...

“The Sun” shkruan: Biznesmen shqiptar ngacmoi motrën e Maguire

Media britanike “The Sun” shkruan se mbrojtësi anglez Harry Meguire u konfliktua dhunshëm me një grup të rinjsh teksa një biznesmen...

Shqiptari “Mbret” i merkatos, Sane e Pjanic drekojn me te (FOTO)

Quhet Fali Ramadani, ka lindur në vitin 1969 në Tetovë të Maqedonisë së Veriut nga prindër shqiptarë, jeton në Berlin të Gjermanisë...

Artikujt e fundit

Ashtu sikurse edhe u paralajmërua, Hebaj u zyrtarizua “kuq e zi”

Kampioni vjeshtor i Maqedonisë së Veriut, Shkëndija nga Tetova, përforcohet me një futbollist cilësorë dhe me synime që të fitojnë titullin!

Zidane i ja bën 8 me 2 Juventusit, Paratrici don yllin e së ardhmës por e rrëmben Real Madrid

Juventus vazhdon të punojë në merkato, por ka ardhur një lajm i keq për merkaton e verës. Fabio Paratici...

BOMBË! GATI, E KRYER… E thotë vetë lojtari, ja ku qëndron e ardhmja e Lautaro Martinez

Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez dha një intervistë të gjatë për “Sport Week”, ku ndër të tjera foli për merkaton dhe...

LAJMI BOOOOMBË! BOMBASTIKE Gjiganti i Evropës po e rrëmben Haaland dhe Lukaku për 200M

Gjiganti i Evropës çmendet dhe don transferimin e Lukakut dhe Haaland. Ylli i Benfica, Nunez gjithashtu në listën e...

BOMBASTIKE! Barcelona në krizë, Milan frkon duart po i ja ‘rrëmben’ dyshen e madhe

Në javën e fundit, Barcelona ka pasur rritje dhe rënie në përformanca. Kualifikimi në finale të Superkupës së Spanjës...

Stay on op - Ge the daily news in your inbox

loading...