Boks

Xhoxhaj dhe Zefi fituan tituj në UBF, menaxheri Gjocaj premton edhe shumë suksese tjera

Ka përfunduar me plot suksese evenimenti i boksit profesionist “Kosovo Fight Night” që u zhvillua në fundjavë në Pejë ku për herë të parë...

Proteza e Stewart fluturon jashtë ringut, goditja e Markut “hit” në internet (VIDEO)

Florian Marku tregoi edhe një herë vlerat e tij mbrëmjen e djeshme në duelin kundër Jamie Stewart. Përpos paraqitjes fantastike dhe dominimit ...

Ja sa para fitoi Joshua nga meçi me Pulevin

Mbrëmë Joshua ka arritur që ta mposhtë me nokaut boksierin bullgar, Kubrat Pulev. Në një meç të zhvilluar në...

”Nuk do ketë asnjë revansh”, reagon menaxheri i Markut pas duelit

Florian Marku mati forcat dje me Jamie Stewart. Shqiptari dominoi, por abitri çuditërisht vendosi t’a mbyllë në barazim. Menjëherë pas duelit, Marku...

Kampioni Joshua kthehet me stil, nokaouton bullgarin Pulev (VIDEO)

Joshua ka triumfuar në meçin ndaj bullgarit Pulev, meç ky i zhvilluar në arenën “Wembley”. https://twitter.com/i/status/1337896701865185282

TURP, Marku e rrahu Stewartin, referët i japin barazim (VIDEO)

Është mbyllur në barazim dueli mes Florian Markut dhe Stewart. Një duel mjaft I luftuar nga të dy boksierët dhe në...

Ju sjellim LIVE meçin e Florian Markut (LIVE)

Florian Marku do të zbresë sonte në ring në “Wembley Arena”. Boksieri shqiptar, Florian Marku, do të jetë njëri nga sportistët që...

Nuk duhet ta humbisni, në këtë orë ndeshet bokseri shqiptar Florian Marku

Florian Marku do të zbresë sonte në ring në “Ëembley Arena”. Boksieri shqiptar, Florian Marku, do të jetë njëri...

Florian Marku ndeshet në ngjarjen e madhe të boksit, ku meçi kryesor është Joshua-Pulev

Boksieri shqiptar, Florian Marku, do të jetë njëri nga sportistët që do të zhvillojnë meçe në evenimentin e madh të boksit që...

Artikujt e fundit

Ashtu sikurse edhe u paralajmërua, Hebaj u zyrtarizua “kuq e zi”

Kampioni vjeshtor i Maqedonisë së Veriut, Shkëndija nga Tetova, përforcohet me një futbollist cilësorë dhe me synime që të fitojnë titullin!

Zidane i ja bën 8 me 2 Juventusit, Paratrici don yllin e së ardhmës por e rrëmben Real Madrid

Juventus vazhdon të punojë në merkato, por ka ardhur një lajm i keq për merkaton e verës. Fabio Paratici...

BOMBË! GATI, E KRYER… E thotë vetë lojtari, ja ku qëndron e ardhmja e Lautaro Martinez

Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez dha një intervistë të gjatë për “Sport Week”, ku ndër të tjera foli për merkaton dhe...

LAJMI BOOOOMBË! BOMBASTIKE Gjiganti i Evropës po e rrëmben Haaland dhe Lukaku për 200M

Gjiganti i Evropës çmendet dhe don transferimin e Lukakut dhe Haaland. Ylli i Benfica, Nunez gjithashtu në listën e...

BOMBASTIKE! Barcelona në krizë, Milan frkon duart po i ja ‘rrëmben’ dyshen e madhe

Në javën e fundit, Barcelona ka pasur rritje dhe rënie në përformanca. Kualifikimi në finale të Superkupës së Spanjës...

Stay on op - Ge the daily news in your inbox

loading...