Mix Bota

E fundit: Shtyhen Lojërat Olimpike 2020

Lojërat Olimpike të vitit 2020 do të shtyhen për një vit për shkak të pandemisë koronavirus, sipas shefit të anëtarëve të Komitetit...

Gruaja e Behramit fituese në Kupën e Botës në skitari (VIDEO)

Skitarja zvicerane, Lara Gut-Behrami e cila njëherit është gruaja e futbollistit shqiptar Valon Behramit, e ka fituar garën zbritëse të Kupës së...

Një çiklist filmoi vdekjen e Kobe Bryant (VIDEO)

Mosbesimi se Kobe është zhdukur është ende i pranishëm, dhe me kalimin e kohës, shfaqen detaje dhe teori të ndryshme për vdekjen...

Ilir Latifit fitoren “ja marrin” gjyqtarët! (VIDEO)

Ilir Latifi është mposhtur nga Derrick Lewis në kuadër të UFC 247. Ish-sfiduesi për titullin e kampionit në pesha...

Latifi rikthehet në UFC

Ilir Latifi gjithmonë ka dashur të luftojë kundër amerikanit Derrick Lewis, dhe atij tashmë i është plotësuar dëshira.

McGregor mposht Cerrone në UFC 246 me TKO (VIDEO)

Conor McGregor, thyen hunden e kundërshtarit me shpatullën e tij, në pes sekondat e para të rikthimit të tij në UFC, kundër...

Ja ora kur do përleshen McGregor dhe Cerrone

Çfarë është Conor McGregor do ta këtë luftën e tij nw UFC 246 teksa bën kthimin e tij me padurim...

Latifi zyrtarizoi meçin e radhës në UFC

Ilir Latifi ka bërë të ditur luftën e radhës në UFC që tani më edhe është zyrtarizuar , ndërsa për kundërshtar e...

A do të ketë rimeç Khabib – McGregor, e thotë menaxheri Abdelaziz

Presidenti i UFC, Dana White, vazhdon të këmbëngulur që të ketë përsëri një meç mes Conor McGregor dhe Khabib Nurmagomedov. Por menaxheri...

Artikujt e fundit

NBA me vendim, ja kur kthehet magjia e basketbollit amerikan

Plani për rinisjen e NBA është gati. Data e rrethuar me të kuqe në kalendarin e kampionatit amerikan të basketbollit është 31...

PSG i vendos çmim Neymarit, asnjë klub si afrohen shifrës për brazilianin

Barça ishte shumë e qartë në planet e saj, para krizës së koronavirus. Ajo do të bënte gjithçka për të firmosur me...

Super lajm për tifozët, Premier Leagu mundë ta shikoni pa abonim

“Amazon Prime” ua ka dhënë një lajm të mirë tifozëve të futbollit, se do t’i transmetojë pa pagesë shumë ndeshje të mbetura të këtij...

“Arben Bajrami” edhe më i fortë, me sponsor për sezonin e ri

Skuadra “Arben Bajrami” tani më që ka siguruar të jetë pjesë e ligës më të fortë të futsallit në Maqedoninë e Veriut,...

Punë e kryer, këtë fanellë do ta vesh Bannacer sezonin e ri

Ismael Bennacer me shumë gjasë do të qëndrojë në Milan të paktën edhe për një sezon. Kjo pasi Paris Saint-Germain ka...

Stay on op - Ge the daily news in your inbox