E BUJSHME! Griezmann do të largohet nga Barcelona. Ja kush e rrëmben yllin botëror

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Ylli i Barcelonës Antoine Griezmann u ul në stol gjatë ndeshjes vendimtare të El Clasico të Shtunën, pankinë që erdhi si një tronditje për tifozët.

Ish-ylli i Atletico Madrid diheshte se ka përvojë të mirë në ndeshjet e mëdha të La Liga dhe veçanërisht kundër ish rivalëve të tij të qytetit Real Madrid.

Ronald Koeman filloi me një formacion 3-5-2 në stadiumin Alfredo Di Stefano dhe përfundoi duke humbur ndeshjen shumë të rëndësishëm. Disa mund të argumentojnë se prania e sulmuesit do ta kishte ndihmuar skuadrën duke pasur parasysh përvojën e tij të madhe në ndeshje të mëdha.

Deri tani, e ardhmja e Antoine Griezmann thuhet se është në rrezik në Barcelona, ​​sipas MARCA.

Francezi tashmë është ulur shpesh herë në stol prej pozicionit startues për një total prej gjashtë herë këtë sezon, që është një më pak se numri i tij sezonin e kaluar. Dy nga numri i përgjithshëm, kanë qenë kundër Real Madrid.

Padyshim, përjashtimi i përfaqësuesit francez nga formacioni fillestar erdhi si një tronditje duke pasur parasysh intensitetin e ndeshjes.

Tani Griezmann po mendon për një largim, por edhe Barcelona nuk do ta ndalonte pasi Laporta don të ringjall ekipin dhe Griezmann nuk ka lënë përshtypje se duhet të bazuar tek ai e ardhmja e Barcelonës.

Barça po këmbgul të transferon Haalandin i cili do të ishte sulmuesi i së ardhmës.

Për Griezmann ekziston një interesim shumë i madh nga PSG të cilët duket se do ta zëvendësojnë sulmuesin e tyre Icardi, nga ana tjetër edhe Juventusi mbetet e interesuar për Griezmann si dhe disa gjigantë të Anglisë.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Chelsea vulos vendin për në Champions dhe i jep shansin edhe Liverpoolit (VIDEO)

Nëse Liverpooli fiton në takimin e nesërm (21.15) ndaj Burnleyt, del para Leicester Cityt, për shkak...
- Marketing -

EKSKLUZIVE: Fillojnë bisedimet, për cilët lojtarë po bisedojnë Bunjaku e Fakiç? (FOTO)

Sapo ka përfunduar sezoni futbollistik në Maqedoninë e Veriut, e ku skuadra e FC Shkupi e ka mbyllur sezonin si nënkampion. Nga...

E MADHE/ Lewandowski Chelsea vjen lajmi BOMBË! POR ka një problem… Ja çfarë po ndodh

Lëvizja në Premier League nuk është mjaft tërheqëse për super yllin e Bayernit të Mynihut POR… Chelsea ka kontaktuar...

REMONT! Spastrimi i madh i Real Madrid, Perez i largon këto 10 yje këtë verë

Real Madridi vë në shitje dhjetë lojtarë – përfshirë disa nga yjet e skuadrës. Real Madridi po përgatitet që...

BOOOOM! E KRYER, harrojeni Agueron, Barça veçmë ka sulmuesin e ri

Barcelona vazhdon të jetë në negociata direkt me sulmuesin e Lyonit, Memphis Depay. Holandezi u largua nga agjencia SEG...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -