E BUJSHME! Mbaron e Gerardit me Rangersin… Ish super ylli i habit të gjithë dhe po nënshkruan aty ku askush ASNJËHERË nuk e priti

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Steven Gerrardi mund të rikthehet në Angli.

Për trajnerin aktual të Rangersit klub me të cilin e fitojë titullin e kampionit në Skoci, interesim kanë shprehur drejtuesit e Aston Villës.

“Football Insider” shkruan se pavarësisht ecurisë së mirë në ligë ku Villa ndodhet në vendin e nëntë, pozicioni i Dean Smithit si menaxher nuk është i sigurt.

Shefi ekzekutiv i Aston Villës, Christian Purslow thuhet se ka një interes të fortë për të joshur Gerrardin Purslow e njeh anglezin që nga koha kur ishte drejtor menaxhues te Liverpooli, nga viti 2009 deri më 2011.

Pronarët e Aston Villës, Wes Edens dhe Naseef Sawiris, kanë derdhur rreth 400 milionë fonte deri me tani që nga blerja e klubit në vitin 2018. Më shumë se 250 milion funte janë të shpenzuara në transferime.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Chelsea vulos vendin për në Champions dhe i jep shansin edhe Liverpoolit (VIDEO)

Nëse Liverpooli fiton në takimin e nesërm (21.15) ndaj Burnleyt, del para Leicester Cityt, për shkak...
- Marketing -

EKSKLUZIVE: Fillojnë bisedimet, për cilët lojtarë po bisedojnë Bunjaku e Fakiç? (FOTO)

Sapo ka përfunduar sezoni futbollistik në Maqedoninë e Veriut, e ku skuadra e FC Shkupi e ka mbyllur sezonin si nënkampion. Nga...

E MADHE/ Lewandowski Chelsea vjen lajmi BOMBË! POR ka një problem… Ja çfarë po ndodh

Lëvizja në Premier League nuk është mjaft tërheqëse për super yllin e Bayernit të Mynihut POR… Chelsea ka kontaktuar...

REMONT! Spastrimi i madh i Real Madrid, Perez i largon këto 10 yje këtë verë

Real Madridi vë në shitje dhjetë lojtarë – përfshirë disa nga yjet e skuadrës. Real Madridi po përgatitet që...

BOOOOM! E KRYER, harrojeni Agueron, Barça veçmë ka sulmuesin e ri

Barcelona vazhdon të jetë në negociata direkt me sulmuesin e Lyonit, Memphis Depay. Holandezi u largua nga agjencia SEG...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -