E BUJSHME! Merr fund e De Gea me Manchester United.. Portieri i befason të gjithë, drejt transferimit në Serie A

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

E BUJSHME! Merr fund e De Gea me Manchester United… Portieri i befason të gjithë, drejt transferimit në Serie A

Nga mediat spanjolle vjen lajmi që prej sezonit të ardhshëm David De Gea me shumë mundësi mund të që transferohet në Serie A pasi Juventus dhe Inter kanë shfaqur interesim për të.

Kontrata e spanjollit skadon në vitin 2023 mirëpo një gjë e tillë nuk ka shumë rëndësi për shkak se Manchester United ka vendosur që të shqyrtojë të gjitha ofertat që do vijnë në drejtim të tij.
Siç raporton Fichajes.net, Djajtë e Kuq janë të gatshëm të japin shërbimet e tij për një shifër prej 30-40 milionë eurosh.

Kjo shumë parash është e përballueshme nga të dy gjigantët italianë por më në vështirësi duket Interi e cila kërkon të gjejë sa më shpejtë një zëvëndësues për Samir Handanovic.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

FOTO/ Pas super çerek finaleve, UEFA e ka publikuar, ky është formacionin e javës për Champions League

Liga e Kampionëve ka publikuar formacionin e javës pas katër ndeshjeve të kthimit në fazën çerekfinale.
- Marketing -

Para super gjysëm finalës kundër Chelsea… Zidane merr jo 1 po 3 lajme fantastike

Rafael Varane, Eden Hazard dhe Daniel Carvajal do të jenë gati për ndeshjen e parë gjysmëfinale të Champions League kundër ...

BOOOOMBË NGA APENINET… Po ndodh çmenduria, Casemiro drejt gjigantit të Serie A

Një nga lojtarët më të mirë të Real Madridit, Kasemiro, mund të transferohet në Serie A gjatë verës, sipas mediave italiane.

LAJMI BOOOMBË! Negociatat janë të avansuara… Varane drejt gjigantit Evropian

Manchester United është gjithmonë e më afër arritjes së marrëveshjes me qendërmbrojtësin Raphael Varane. Francezi është një ndër yjet...

Messi e ka zemrën e madhe! Gjest i veçantë që ka bërë argjentinasi do tua ngroh zemrat (FOTO)

Leo Messi ka vendosur të nxjerrë në një ankand këpucët e tij, me të cilat shënoi golin e 644 për Barcelonën....
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -