E bujshme nga Spanja/ Ronaldo afrohet me Realin, po përgatit rikthimin!

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Kur u largua në mënyrë papritur nga Real Madridi për të kaluar te Juventusi, dukej se marrëdhëniet midis Cristiano Ronaldos dhe klubit mbretëror spanjoll nuk ishin të mira. Tani duket se ka ndryshuar.

Siç raportohet nga “Marca”, në fakt, miqësia e tij me Marcelo nuk është lidhja e vetme me “Los Blancos”. Gjithçka është paraqitur që nga 1 marsi i kaluar, kur CR7 shkoi në “Bernabeu” për të parë klasiken kundër Barcelonës. Atë ditë e thirri Florentino Pérez, që të rehatohej në tribunën VIP dhe që nga ai moment mesazhet mes të dyve kanë vazhduar.

Sikur të mos mjaftonte kjo, Cristiano Ronaldo u takua kohët e fundit me ish-shokët e skuadrës te Merengues, Sergio Ramos dhe Pepe. Të njëjtën gjë bëri këtë javë me dy kroatët e Real Madridit, Modric dhe Kovacic. E gjithë kjo, shkruajnë akoma mediat spanjolle, përkon me thashethemet, sipas të cilave ylli luzitan mund të largohet nga Juventusi. Për momentin gjithçka është në kuadrin e fjalëve, pasi portugezi ka thënë se do të respektojë kontratën që përfundon në vitin 2022.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Fitojnë Roma dhe Tottenhami (VIDEO)

Roma dhe Tottenhami kanë regjistruar fitore të rëndësishme, në kuadër të xhiros së katërt të grupeve në...
- Marketing -

E BUJSHME: Zbulohen fjalët që Vidal ia tha arbitrit

Gjyqtari anglez, Anthony Taylor, ka qenë i pamëshirshëm me futbollistin kilian të Interit, Arturo Vidal, të cilin e ka përjashtuar ...

Goli që sapo e ka shënuar Winks për Tottenhamin është absolutisht drithërues nga 45 metra (VIDEO)

Tottenhami ka shënuar edhe golin e tretë kundër Ludogoretsit, në ndeshjen e vlefshme për Europa League. Harry Winks ka...

Ademi nuk ndalet, asiston edhe në golin e fitores kundër Wolfsberger

Ademi fantastik sonte me Dinamo Zagrebin, dhuroi dy asistet të bukura Tashmë ka përfunduar takimi ndërmjet Wolfsberger dhe Dinamo...

E FUNDIT: Mesfushori i Barcelonës rikthehet nga lëndimi

Sergio Busquets është rikthyer në stërvitje pas lëndimit që e la jashtë fushave të gjelbra për më shumë se një javë.
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -