E BUJSHME, U KRY! Këtë askush nuk e priti, Coutinho e habit e tërë botën, bëhet me klub të ri…

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Philippe Coutinho do të bashkohet me Everton këtë verë në një marrëveshje afro 50 milionë euro, sipas The Sun.

Tabloidi britanik, The Sun, raporton se Coutinho do të jetë lojtari më i ri i Evertonit sezonin e ardhshëm.

Menaxheri, Carlo Ancelotti, dëshiron që ish-ylli i Liverpoolit të formojë një ekip ëndrrash me kolumbianin James Rodriguez.

Braziliani, 28 vjeç, ka pasur një kohë të mjerueshme që kur u largua nga Anfield për në Spanjë për 145 milion.

Barca u përpoq ta shiste atë 18 muaj më vonë, por ai përfundoi i huazuar në Bayern Munchen.

Sezoni i Coutinhos përfundoi shumë herët, pasi ishte operuar në fillim të këtij muaji dhe nuk do të luajë më këtë sezon.

Everton dëshiron të jetë i sigurt se është rikuperuar plotësisht para se të angazhohej, por një marrëveshje mendohet të jetë rënë dakord në letër, sipas The Sun.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Chelsea vulos vendin për në Champions dhe i jep shansin edhe Liverpoolit (VIDEO)

Nëse Liverpooli fiton në takimin e nesërm (21.15) ndaj Burnleyt, del para Leicester Cityt, për shkak...
- Marketing -

EKSKLUZIVE: Fillojnë bisedimet, për cilët lojtarë po bisedojnë Bunjaku e Fakiç? (FOTO)

Sapo ka përfunduar sezoni futbollistik në Maqedoninë e Veriut, e ku skuadra e FC Shkupi e ka mbyllur sezonin si nënkampion. Nga...

E MADHE/ Lewandowski Chelsea vjen lajmi BOMBË! POR ka një problem… Ja çfarë po ndodh

Lëvizja në Premier League nuk është mjaft tërheqëse për super yllin e Bayernit të Mynihut POR… Chelsea ka kontaktuar...

REMONT! Spastrimi i madh i Real Madrid, Perez i largon këto 10 yje këtë verë

Real Madridi vë në shitje dhjetë lojtarë – përfshirë disa nga yjet e skuadrës. Real Madridi po përgatitet që...

BOOOOM! E KRYER, harrojeni Agueron, Barça veçmë ka sulmuesin e ri

Barcelona vazhdon të jetë në negociata direkt me sulmuesin e Lyonit, Memphis Depay. Holandezi u largua nga agjencia SEG...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -