E BUJSHME:Milani po i rrëmben edhe tre yje Real Madridit

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Mediat spanjolle raportojnë se drejtori i Milanit, Paolo Maldini, ka filluar negociatat me Real Madrid për disa lojtarë.

Fillimisht, “Rossonerët” po negociojnë me Real Madrid për të zgjatur huazimin e Brahim Diaz, i cili luajti një sezon të mirë në “San Siro” dhe Milani dëshiron ta mbajë atë në radhët e tyre.

Maldini i kërkoi Perezit edhe disa lojtarë të tjerë të klubit “mbretëror” të cilët nuk janë në planet e trajnerit Ancelotti.

Emri i parë është Luka Jovic, i cili u kthye nga një huazim prej Eintracht Frankfurt, por nuk ka vend për të në “Santiago Bernabeu”.

Situata është e ngjashme me Dani Ceballos dhe Odriazola, të cilët janë në listën e transferimeve.

Milani dëshiron të përdorë marrëdhëniet e mira me Real Madrid, kështu që përveç Brahim Diaz, është e mundur që edhe disa futbollistë të klubit “mbretëror” të kalojnë në “San Siro”

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Mourinho i çmend tifozët e Romës, po e transferon yllin nga Real Madridi!

Jose Mourinho do të nisë punën si trajner i Romës muajin e ardhshëm, aventurë që po...
- Marketing -

U munduan ta ngushëllojnë gruan e Eriksenit pas kolapsit, UEFA dënon brutalisht dy yjet danezë

Sipas raportimeve të fundit lojtarët të cilët përqafuan gruan e Eriksenit, do të pezullohen nga turniri. Arsye sipas Uefa-së,...

Moti i ligë shtyn stërvitjet e Maqedonisë

Moti i ligë që kaploi kryeqendrën e Rumanisë, nuk lejoi që futbollistët e Austrisë të zhvillojnë stërvitjet e fundit para përballjes me...

Eriksen përloti botën e futbollit në EURO 2020, ndërpritet ndeshja ndërmjet Danimarkës dhe Finlandës

Futbollisti i Përfaqësueses së Danimarkës dhe ekipit të Interit, Eriksen, në ndeshjen ndërmjet Danimarkës dhe Finlandës, përloti futbollistët e të...

E BUJSHME/ Juventusi mbetet me “gishta në gojë”, Koeman i rrëmben sulmuesin, edhe atë falas

Barcelona përfundimisht po mbyll marrëveshjen me Memphis Depay, sulmuesin hollandez, që ikën falas nga Lyon. Aktualisht është i zënë me...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -