E BUJSHME!Zbulohet sa para do fitojë Ramos te PSG-ja

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Mund të thuhet se mbrojtësi Sergio Ramos tani është lojtar i PSG-së.

Marrëveshja e plotë është arritur mes lojtarit dhe klubi francez, derisa gjithçka pritet të bëhet zyrtare në orët në vijim.

Ish qendërmbrojtësi i Real Madridit ka përfunduar me sukses testet mjekësore, derisa do nënshkruajë kontratë dyvjeçare, që do zgjasë deri në edicionin 2020/23.

Spanjolli do fitojë pagën që kërkoi sa ishte duke negociuar me Real Madridin, ku kërkoi kontratë dyvjeçare, por klubi i ofroi vetëm njëvjeçare.

Ramos do fitojë 10.5 milionë euro për secilin vit, pra kontrata e tij vlen 21 milionë euro.

Ramos tani do bëhet bashkëlojtar i Neymar dhe Mbappe dhe pritet të jetë një ndër liderët më të rëndësishëm në grupin e Mauricio Pochettinos.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

“Krejt po dalin”/ Real Madridi shumë shpejtë do të mbetet edhe pa një tjetër super lojtar

Skuadra e Real Madridit është duke u përballur me largim të futbollistëve të rëndësishëm nga ekipi këtë...
- Marketing -

SHKUPI EVROPIAN vazhdon në rrethin e dytë

Pas eliminit të Sileksit dhe Struga Trim Lum skuadra e FC Shkupit është përafqësuesi i vetëm nga Maqedonia që tejkaloi raundin e...

E BUJSHME!Roma ia bën dhuratë Mourinhos super lojtarin

Konfirmohet blerja e re e Romës. Skuadra e Romës ka arritur një tjetër blerje këtë verë.

Gjiganti i Premier Ligës ofron 70 milionë euro për Barellan

Kampion i Italisë me Interin dhe kampion Evrope me Italinë. Të gjithë të çmendur për Nicolo Barella. Prej disa...

Italia vijon të mrekullojë, shifra dhe rekorde të pabesueshme, spikat mbajtja e topit

Italianët po përjetojnë një histori të bukur, që shumë pak veta e imagjinonin ndërsa mediat prodhojnë lajme pafund mbi përfaqësuesen “azzurre” dhe...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -