E KRYER! Pochettino bën transferimin e parë të madh tek PSG po e transferon yllin e madh

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Mauricio Pochettino ditë më parë është zyrtarizuar si trajner i ri i Paris Saint Germain.

Trajneri argjentinas synon ta përforcojë edhe më shumë skuadrën, pasi qëllimi është që ta mbrojë fillimisht titullin e kampionit në Ligue 1.

Parisienët kanë objektiv madhor triumfin në Ligën e Kampionëve dhe Pochettino e di se për të arritur deri aty i duhen ende blerje të reja.

Mesfushori anglez Dele Alli është dëshira e parë e Pochettinos dhe duket se krerët e klubit duan transferimin e tij.

Alli ka hasur në vështirësi të luaj në urdhrat e Jose Mourinhos dhe ka kërkuar largimin nga Tottenham Hotspur gjatë afatit kalimtar të janarit.

PSG dëshiron që ta marrë në huazim lojtarin me mundësi blerje pas gjashtë muajsh për 40 milionë euro.

Pochettino dhe Alli kanë një marrëdhënie të shkëlqyer që nga koha kur ishin të dy pjesë e Spurs dhe një ribashkim i tyre duket shumë afër të ndodhë.

- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

BOMBË! Sapo erdhi te Manchester United, Donny Van de Beek i befason të gjithë me skuadrën e re?

Donny Van de Beek u afrua me shumë bujë në afatin kalimtar të verës nga Manchester United.
- Marketing -

Pas largimit të Jovicit, Zidane merr vendimin e madh dhe të papritur…

Zinedine Zidane e ka bllokuar largimin e këtij lojtari. Martin Odegaard mund të jetë zgjidhja e gjashtë për mesfushën...

Buzëqeshin Pirlo e Juve, marrin lajmin fantastik para super derbit të Italisë

Andrea Pirlo mund të jetë i lumtur me lajmet e fundit të stafit mjekësor të Juventus. Juventus do të...

BOOOOM SHPËRTHEN BOMBA! Tani më ska dilema, Ronaldo do ta djersë vetëm këtë fanellë

Ronaldo i hapur për rinovimin me Juventusin deri në vitin 2023. Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është i hapur që të rinovojë kontratën deri në...

Bellasica ia rrëmben Vardarit talentin shqiptar

Ka vazhduar trendi i largimeve nga KF Vardar. Në fakt nga klubi nuk po largohen vetëm lojtarët titullarë, por njëkohësisht edhe lojtarët nga akademia. Së...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -