E MADHE… Barça Haaland vjen lajmi i PAPRITUR

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Gjigandët e La Ligas do të ballafaqohen me situata të vështira në kërkimin e një sulmuesi të ri

ESPN raporton se Barcelona mbetet e etur për sulmuesin e Borussia Dortmund Erling Haaland por nga Katalonija presin që një marrëveshje të jetë “shumë e vështirë”.

Fondet janë me pakicë në Camp Nou dhe gjetja e parave të kërkuara për të fituar një nga talentet më të kërkuar në futbollin botëror nuk do të jetë e lehtë, pavarësisht se të gjitha palët janë të hapura për diskutime.

Borxhi bruto i Barça është rritur në gati 1.2 miliardë euro dhe klubit i duhet të ulë faturën e tyre të pagave. Laporta tha në fjalimin e tij të inaugurimit se ai do të duhet të marrë vendime të mëdha dhe Barca do të duhet të shesë disa lojtarë për tarifa të konsiderueshme për të konsideruar një lojtar si Haaland – i cili ka një klauzolë lirimi prej €75 milion që mund të shkaktohet në 2022 – verën tjetër.

Sidoqoftë, Laporta po planifikon për të gjitha eventualitetet. Ai u takua me Ronald Koeman gjatë pushimit ndërkombëtar për të filluar planifikimin për sezonin e ardhshëm. Trajneri i Barçës dëshiron një sulmues të shtuar në skuadër, me emrin e Haaland në krye të listës së shënjestrave.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

FOTO/ Pas super çerek finaleve, UEFA e ka publikuar, ky është formacionin e javës për Champions League

Liga e Kampionëve ka publikuar formacionin e javës pas katër ndeshjeve të kthimit në fazën çerekfinale.
- Marketing -

Para super gjysëm finalës kundër Chelsea… Zidane merr jo 1 po 3 lajme fantastike

Rafael Varane, Eden Hazard dhe Daniel Carvajal do të jenë gati për ndeshjen e parë gjysmëfinale të Champions League kundër ...

BOOOOMBË NGA APENINET… Po ndodh çmenduria, Casemiro drejt gjigantit të Serie A

Një nga lojtarët më të mirë të Real Madridit, Kasemiro, mund të transferohet në Serie A gjatë verës, sipas mediave italiane.

LAJMI BOOOMBË! Negociatat janë të avansuara… Varane drejt gjigantit Evropian

Manchester United është gjithmonë e më afër arritjes së marrëveshjes me qendërmbrojtësin Raphael Varane. Francezi është një ndër yjet...

Messi e ka zemrën e madhe! Gjest i veçantë që ka bërë argjentinasi do tua ngroh zemrat (FOTO)

Leo Messi ka vendosur të nxjerrë në një ankand këpucët e tij, me të cilat shënoi golin e 644 për Barcelonën....
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -