E MADHE/ Nga Spanja, Haaland-Barça vjen lajmi BOMBË!

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Agjenti i Erling Haaland, Mino Raiola ka dhënë një intervistë të gjerë kështu duke folur në lidhje me të ardhmen e bishës së Borussia Dortmund përmes spekulimeve të forta që ai do të lëvizë këtë verë.

Barcelona është një kandidat serioz që lidhet me një lëvizje për sulmuesin që mund të jetë zëvendësim perfekt për Leo Messin vite me rradhë, edhe pse është e vështirë të besohet në këtë moment, me të gjitha ato probleme financiare, se Barça mund ta përballon financiarisht Haalandin.

Raiola ka refuzuar të përjashtojë një lëvizje në Camp Nou por pranon se nuk do të jetë një transferim i lehtë për tu bërë.

“Është e vështirë, por jo e pamundur. Kjo është puna e çdo drejtori sportiv të klubit të bëjë të pamundurat. Theshtë e njëjta gjë si për klubet ashtu edhe për lojtarët. Çfarë bëni me trenin që të duhet dhe po kalon para syve të tu? E kap apo le të shkojë? Kjo është pyetja e madhe. ” Tha Raiola

Burimi | SI

Një raport i fundit ka sugjeruar që kapiteni Lionel Messi mund të nënshkruajë një kontratë të re që do të shihte pagat e tij të shkurtuara në gjysmë për të lehtësuar problemet financiare të klubit dhe do të ndihmonte Barcelonën në përpjekjet e tyre për të zbritur Haaland këtë verë.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Chelsea vulos vendin për në Champions dhe i jep shansin edhe Liverpoolit (VIDEO)

Nëse Liverpooli fiton në takimin e nesërm (21.15) ndaj Burnleyt, del para Leicester Cityt, për shkak...
- Marketing -

EKSKLUZIVE: Fillojnë bisedimet, për cilët lojtarë po bisedojnë Bunjaku e Fakiç? (FOTO)

Sapo ka përfunduar sezoni futbollistik në Maqedoninë e Veriut, e ku skuadra e FC Shkupi e ka mbyllur sezonin si nënkampion. Nga...

E MADHE/ Lewandowski Chelsea vjen lajmi BOMBË! POR ka një problem… Ja çfarë po ndodh

Lëvizja në Premier League nuk është mjaft tërheqëse për super yllin e Bayernit të Mynihut POR… Chelsea ka kontaktuar...

REMONT! Spastrimi i madh i Real Madrid, Perez i largon këto 10 yje këtë verë

Real Madridi vë në shitje dhjetë lojtarë – përfshirë disa nga yjet e skuadrës. Real Madridi po përgatitet që...

BOOOOM! E KRYER, harrojeni Agueron, Barça veçmë ka sulmuesin e ri

Barcelona vazhdon të jetë në negociata direkt me sulmuesin e Lyonit, Memphis Depay. Holandezi u largua nga agjencia SEG...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -