E PABESUESHME! Laporta i kërkon ndihmë Perezit. Barça shpreson në ndihmën nga Madridi për goditjen E BUJSHME

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Erling Haaland ose Neymar Barça do të bën çmos të sjell një super yll??

Joan Laporta kërkon ta nisë aventurën e tij të dytë si president i Barcelona-s me një goditje të bujshme dhe ka fiksuar dy objektivat kryesore për merkaton e ardhshme.

Nëse kthimi i brazilianit duket se është i komplikuar, duke parë se lojtari ka shprehur dëshirën për të qëndruar te Paris-Saint-Germain, blerja e sulmuesit norvegjez duket më e mundur.

Siç ka bërë të ditur Mundo Deportivo, katalanasit kanë një strategji: në rast se nuk do të arrijnë ta marrin menjëherë sulmuesin e Borussia Dortmund, do të kërkojnë ta bllokojnë për sezonin 2022/23, kur do të kushtonte më pak.

Po si mund t’ia dalë Barcelona ta realizojë me sukses këtë plan? Duke shpresuar te një ndihmë e Real Madrid, që duhet t’i përqendrojë sforcimet te Kyalian Mbappe dhe të lërë “të lirë” Haaland për rivalët.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Chelsea vulos vendin për në Champions dhe i jep shansin edhe Liverpoolit (VIDEO)

Nëse Liverpooli fiton në takimin e nesërm (21.15) ndaj Burnleyt, del para Leicester Cityt, për shkak...
- Marketing -

EKSKLUZIVE: Fillojnë bisedimet, për cilët lojtarë po bisedojnë Bunjaku e Fakiç? (FOTO)

Sapo ka përfunduar sezoni futbollistik në Maqedoninë e Veriut, e ku skuadra e FC Shkupi e ka mbyllur sezonin si nënkampion. Nga...

E MADHE/ Lewandowski Chelsea vjen lajmi BOMBË! POR ka një problem… Ja çfarë po ndodh

Lëvizja në Premier League nuk është mjaft tërheqëse për super yllin e Bayernit të Mynihut POR… Chelsea ka kontaktuar...

REMONT! Spastrimi i madh i Real Madrid, Perez i largon këto 10 yje këtë verë

Real Madridi vë në shitje dhjetë lojtarë – përfshirë disa nga yjet e skuadrës. Real Madridi po përgatitet që...

BOOOOM! E KRYER, harrojeni Agueron, Barça veçmë ka sulmuesin e ri

Barcelona vazhdon të jetë në negociata direkt me sulmuesin e Lyonit, Memphis Depay. Holandezi u largua nga agjencia SEG...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -