EKSKLUZIVE: Shkupi gati të largojë trajnerin Ozer!!!

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Java e 25-të e futbollit të Maqedonisë së Veriut, ka sjellë rezultate pothuajse të pritura, në përjashtim të atij në duelin Shkupi – Renova që u mbyll me fitoren e skuadrës tetovare 1-2.

Por kjo ka bërë që te Shkupi të jenë shumë të dëshpëruar, pasi që me këtë edhe u humb gara për titull, kur kanë mbetur edhe tetë javë deri në fund, ndërsa Shkëndija është në +10 pikë.

Sipas burimeve të Albsport.mk, kuptojmë se pritet që të largohet trajneri Hasan OZer, i cili u soll si zëvendësim i Muharem Bajramit dhe ambiciet e klubit ishin të shpallej kampion.

Edhe përkundër këtij ndryshimi dhe përforcimeve të shumta që u sollën në klub, Shkupi nuk arriti që të bajt hapin me konkurrentin kryesorë, Shkëndijën dhe tani diferenca mundë të themi se është e pakapshme.

Pritet që së shpejti të mësohet, nëse do të ketë zyrtarizim të këtij informacioni nga vet klubi bardhekaltër.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

FOTO/ Pas super çerek finaleve, UEFA e ka publikuar, ky është formacionin e javës për Champions League

Liga e Kampionëve ka publikuar formacionin e javës pas katër ndeshjeve të kthimit në fazën çerekfinale.
- Marketing -

Para super gjysëm finalës kundër Chelsea… Zidane merr jo 1 po 3 lajme fantastike

Rafael Varane, Eden Hazard dhe Daniel Carvajal do të jenë gati për ndeshjen e parë gjysmëfinale të Champions League kundër ...

BOOOOMBË NGA APENINET… Po ndodh çmenduria, Casemiro drejt gjigantit të Serie A

Një nga lojtarët më të mirë të Real Madridit, Kasemiro, mund të transferohet në Serie A gjatë verës, sipas mediave italiane.

LAJMI BOOOMBË! Negociatat janë të avansuara… Varane drejt gjigantit Evropian

Manchester United është gjithmonë e më afër arritjes së marrëveshjes me qendërmbrojtësin Raphael Varane. Francezi është një ndër yjet...

Messi e ka zemrën e madhe! Gjest i veçantë që ka bërë argjentinasi do tua ngroh zemrat (FOTO)

Leo Messi ka vendosur të nxjerrë në një ankand këpucët e tij, me të cilat shënoi golin e 644 për Barcelonën....
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -