Erdhën me shumë bujë por nuk bën asgjë… Barça ka vendosur, këto 3 super yje të shiten

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Blaugrana është gati të shkarkojë një numër lojtarësh të ekipit të parë mes një krize financiare të madhe që po ndodh në Camp Nou.

Philippe Coutinho, Miralem Pjanic dhe Samuel Umtiti janë ndër lojtarët që Barcelona mund të shesë pasi gjigantët katalanas kërkojnë të ulin kostot e pagave, konfirmon Goal.com.

Barca aktualisht po merret me borxhe më të mëdha rreth 1 miliard euro (£862 milion / 1.2 miliard dollarë), pasi ka qenë një nga klubet që kanë vuajtur më shumë nga humbja e të ardhurave gjatë pandemisë së koronavirusit.

Si rezultat, ulja e faturës së pagave të skuadrës është bërë një prioritet i madh për ekipin Blaugrana, të cilët janë vendosur të nxjerrin në shitje një numër yjesh të ekipit të parë kur rihap dritarja e transferimit me Phelippe Coutinho, Miralem Pjaniç dhe Samuel Umtiti të parët në listë.

Ende nuk dihen destinacionet e sigurta të lojtarëve por një gjë është e sigurt, e ardhmja e këtyre lojtarëve është larg ‘Camp Nou’

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Mourinho i çmend tifozët e Romës, po e transferon yllin nga Real Madridi!

Jose Mourinho do të nisë punën si trajner i Romës muajin e ardhshëm, aventurë që po...
- Marketing -

U munduan ta ngushëllojnë gruan e Eriksenit pas kolapsit, UEFA dënon brutalisht dy yjet danezë

Sipas raportimeve të fundit lojtarët të cilët përqafuan gruan e Eriksenit, do të pezullohen nga turniri. Arsye sipas Uefa-së,...

Moti i ligë shtyn stërvitjet e Maqedonisë

Moti i ligë që kaploi kryeqendrën e Rumanisë, nuk lejoi që futbollistët e Austrisë të zhvillojnë stërvitjet e fundit para përballjes me...

Eriksen përloti botën e futbollit në EURO 2020, ndërpritet ndeshja ndërmjet Danimarkës dhe Finlandës

Futbollisti i Përfaqësueses së Danimarkës dhe ekipit të Interit, Eriksen, në ndeshjen ndërmjet Danimarkës dhe Finlandës, përloti futbollistët e të...

E BUJSHME/ Juventusi mbetet me “gishta në gojë”, Koeman i rrëmben sulmuesin, edhe atë falas

Barcelona përfundimisht po mbyll marrëveshjen me Memphis Depay, sulmuesin hollandez, që ikën falas nga Lyon. Aktualisht është i zënë me...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -